Monster notebook alınır mı?

Rica ederim. Bu arada eğer almayı düşünüyorsan ölü piksel çıkması seni korkutmasın, ölü piksel her laptop'ta ve her masaüstü monitörler de olabilecek bir şeydir. Önerim Laptop'u aldıktan sonra dikkatlice mağaza da veya evde ölü piksel testi yapman

Rica ederim. Bu arada eğer almayı düşünüyorsan ölü piksel çıkması seni korkutmasın, ölü piksel her Laptop'ta ve her masaüstü monitörler de olabilecek bir şeydir. Önerim Laptop'u aldıktan sonra dikkatlice mağaza da veya evde ölü piksel testi yapman.

Bende çıkmıştı bir tane ama iade ya da değişim yaptırmadım çünkü çok küçüktü ve sadece siyah ekranda belli oluyordu.

Bende çıkmıştı bir tane ama iade ya da değişim yaptırmadım çünkü çok küçüktü ve sadece siyah ekranda belli oluyordu.
Ne zaman aldınız ve ne zaman çıkmıştı? Ölü piksel olup iade ya da değişim yapsaydınız keşke çünkü ölü piksel ileri de sıkıntı çıkarabilir size.

Ne zaman aldınız ve ne zaman çıkmıştı? Ölü piksel olup iade ya da değişim yapsaydınız keşke çünkü ölü piksel ileride sıkıntı çıkarabilir size.

Nasıl bir sıkıntı? 3 ay oluyor. Geldiğinden beri var ama galiba takılı piksel çünkü siyah ekranda yeşil gözüküyor.

Nasıl bir sıkıntı? 3 ay oluyor. Geldiğinden beri var ama galiba takılı piksel çünkü siyah ekranda yeşil gözüküyor.
Ölü piksel olsaydı büyüme veya yayılma ihtimali vardı. Sıkışmış piksel ise bir sıkıntı olmaz diye biliyorum. Bu saate kadar bir sıkıntı çıkmadıysa daha da çıkmaz diye düşünüyorum. Bendeki de galiba takılı pikseldi, bir tek beyaz ve kırmızı ekranda belli oluyordu. Beyazda turkuaz renkte, kırmızı da siyah renkte gözüküyordu. Benimde takıntım vardı o pikseli görmek istemiyordum diye gittim değişim yaptırdım

Ölü piksel olsaydı büyüme veya yayılma ihtimali vardı. Sıkışmış piksel ise bir sıkıntı olmaz diye biliyorum. Bu saate kadar bir sıkıntı çıkmadıysa daha da çıkmaz diye düşünüyorum. Bendeki de galiba takılı pikseldi, bir tek beyaz ve kırmızı ekranda belli oluyordu. Beyazda turkuaz renkte, kırmızı da siyah renkte gözüküyordu. Benimde takıntım vardı o pikseli görmek istemiyordum diye gittim değişim yaptırdım
Bendeki sağda küçücük yani sonuçta laptop sağlamdı tek ona takılmadım ama kesinlikle 120Hz tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı