Monster Notebook Dijital Mağazası, Birinci Yıl Dönümünde Binlerce Oyun ve Teknoloji Tutkununu Ağırladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Monster Notebook Dijital Mağazası

Oyun dünyasının en sevilen isimleri Monster Notebook Dijital Mağazası’nın birinci yıl dönümü etkinliğinde buluştu. Dijital Mağaza’da gerçekleşen etkinlikte 10 binin üzerinde oyun ve teknoloji tutkunu bir araya geldi. Gün boyu süren canlı yayında eğlenceli yarışmalara katılan oyunseverler, toplamda 20 bin TL değerinde hediye kazandı. Monster Notebook’un geçtiğimiz sene tüm dünyada bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği […]

Devamı: Monster Notebook Dijital Mağazası, Birinci Yıl Dönümünde Binlerce Oyun ve Teknoloji Tutkununu Ağırladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İyi kasa yapsınlar kötülemeyelim hatalı mıyım?
O fiyat bandında işlemci, ekran kartı ve yenileme hızı o kadar yüksekken kasadan düşmelerinden normal bir şey yok bence. Ben kendimden örnek verirsem, i7-10750H/1650 alırken aynı fiyatta MSI, Lenovo vb. markalarda i5-9300H vardı :D

@Nesquik Yüksek bütçede kasayı başkalarından temin ediyorlar diye biliyorum. Düşük bütçede kasalarından çok bir şey beklemek gerçekçi olmuyor, zira rakiplerine nazaran daha iyi donanım sunuyorlar.
Donanım sunmaları bence kasa iyi olmadıktan sonra bir şey ifade etmez çünkü donanımın ne kadar iyi olursa olsun o donanımı destekleyecek kasa yapın yoksa hiçbir anlam ifade etmez. Sıcaklığı 100 dereceye çıktıktan sonra ben donanımı ne yapayım biraz daha çıksa tüm donanımım zarar görecek ne anlamı kaldı donanımımın iyi olmasının?

O fiyat bandında işlemci, ekran kartı ve yenileme hızı o kadar yüksekken kasadan düşmelerinden normal bir şey yok bence. Ben kendimden örnek verirsem, i7-10750H/1650 alırken aynı fiyatta MSI, Lenovo vb. markalarda i5-9300H vardı :D
Evet ben de bundan korkuyorum bu kadar yüksek donanım sunmaları düşündürüyor. Ama kasadan kaliteyi kısmaları hiç mantıklı değil anakartım yansa kasa erise ne anlamı kaldı donanımın. 😁
Ayrıca fabrikadan stok olarak değil de test edilen kullanılan işlemcileri takıyorlar diye biliyorum. (Bahsettiğim işlemciler ABRA Serisi için)

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım sunmaları bence kasa iyi olmadıktan sonra bir şey ifade etmez çünkü donanımın ne kadar iyi olursa olsun o donanımı destekleyecek kasa yapın yoksa hiçbir anlam ifade etmez. Sıcaklığı 100 dereceye çıktıktan sonra ben donanımı ne yapayım biraz daha çıksa tüm donanımım zarar görecek ne anlamı kaldı donanımımın iyi olmasının?

Evet bende bundan korkuyorum bu kadar yüksek donanım sunmaları düşündürüyor. Ama kasadan kaliteyi kısmaları hiç mantıklı değil anakartım yansa kasa erise ne anlamı kaldı donanımın. 😁
Ayrıca fabrikadan stok olarak değil de test edilen kullanılan işlemcileri takıyorlar diye biliyorum. (bahsettiğim işlemciler Abra serisi için)

Tamam sen alma.

Her ne kadar sürü psikolojisi ile Monster'i kötüleyen çok kullanıcı olsa da bence bir Türk firması olarak çok geliştiler.
Monster kullanıcısıyım. Sürü psikolojisiyle herhangi bir alakası yok. Kasa kalitesi ve fan sesinden aşırı derecede rahatsızım. Gelişmelerini sürdürüyor olabilirler ama bu iyi oldukları anlamına gelmez.

Geri
Yukarı