Monster Notebook mağazasından alınır mı?

Bütçe
8000
Selam arkadaşlar. Evimizde yer olmadığından dolayı Gaming laptop almayı düşünüyorum. Monster almayı düşünüyorum, internetten Monster ile ilgili şikayetlere baktığımda birçoğunun gidip mağazadan alındığı zaman olmayacağını gördüm. Ölü piksel ses sorunları vb. Bu yüzden gidip mağazadan alıp laptopu kontrol edersem Monster alınır mı? Normalde Hepsiburada vb. yerlerden beğendiklerim olmuştu, onları düşünüyordum. Bütçem 8K fakat babama söylediğimde onların fiyatlarına kredi kartı bütçemiz yetmiyormuş, o yüzden nakit alacağız yani. Mağazadan almamız lazım o yüzden. Monster tek çarem. 8K bütçeye MediaMarkt, Vatan, Teknosa gibi yerlerde adam akıllı laptop yok.

Bu laptopu buldum. Bu nasıl sizce, alınır mı? Valorant, LoL, CS tarzı oyunlar oynayacağım. Bir de AC ve o tarz story oyunları var oynamak istediğim. Monster alırsam da alacağım bu:

459 tl daha ekleyebilirsen Abra A7 V12.4.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bunu öneriyorum. Senin söylediğin model ile karşılaştırma yaparsak 459 tl'lik ilave ücrete değecek bir çok özellik elde etmiş oluyorsun. Ayrıca kesinlikle paranı bir banka hesabına atıp siparişini öyle vermeni tavsiye ederim. Çünkü internetten yapılan alışverişlerde 15 günlük cayma süresi var.

Alternatif çözümler de bulabilirsiniz. Mesela sanal kart açıp parayı oraya yükleyerek online alışveriş yapabilirsiniz. Sonuçta bir kere alacaksınız en az 3 yıl kullanacaksınız. Abra gerçekten kötü bir model, bütçenize daha iyi alternatifler bulabilirsiniz.

Selam arkadaşlar. Evimizde yer olmadığından dolayı Gaming laptop almayı düşünüyorum. Monster almayı düşünüyorum, internetten Monster ile ilgili şikayetlere baktığımda birçoğunun gidip mağazadan alındığı zaman olmayacağını gördüm. Ölü piksel ses sorunları vb. bu yüzden gidip mağazadan alıp laptopu kontrol edersem Monster alınır mı? Normalde Hepsiburada vb. yerlerden beğendiklerim olmuştu, onları düşünüyordum. Bütçem 8K fakat babama söylediğimde onların fiyatlarına kredi kartı bütçemiz yetmiyormuş, o yüzden nakit alacağız yani. Mağazadan almamız lazım o yüzden. Monster tek çarem. 8K bütçeye MediaMarkt, Vatan, Teknosa gibi yerlerde adam akıllı laptop yok.

Bu laptopu buldum. Bu nasıl sizce, alınır mı? Valorant, LoL, CS tarzı oyunlar oynayacağım. Bir de AC ve o tarz story oyunları var oynamak istediğim. Monster alırsam da alacağım bu:

Düşük modeller için sakın Monster almayın.

Geçen senenin mayısında bu cihazı aldım. Online eğitimde okul laboratuvarını kullanamadığım için çizim yapabileceğim bir bilgisayara ihtiyacım vardı. Birkaç ay ile çok güzel bilgisayarları çok iyi indirimlerle kaçırdım. Lenovo, HP, Acer gibi markaların çok uygun fiyata bilgisayarları vardı. Ancak pandemide stok sıkıntıları ve satıcıların bir takım şeref sorunlarından mütevellit ülkede zor zamanlarda uyguladıkları fiyat politikaları yüzünden 7200 ₺ verdim bu bilgisayara. Aynı fiyata 3 ay önce ASUS ROG alırdım diye çok sövdüm. Çok ön yargılıydım. Sonuç:

Hiçbir sorun yok :))) Arkadaşlar her marka gibi bu da bir marka yani Valorant LoL oynuyorum GTA 5 Battlefield 5 oynayabiliyorum PUBG Fortnite falan da gayet akıcı oynuyorum 85 derece gördüm en son yaz günü olur o kadar ekranı da gayet iyi Adobe Photoshop After Effects ve diğer çizim programları SolidWorks catia hepsi çalışıyor tıkır tıkır. Siz bir bilgisayardan ne bekliyorsunuz anlamıyorum uzay mekiği değil bu bilgisayar kırılacak bozulacak götürüyorsunuz teknik servise Türkiye'de müşterisine en çok sahip çıkan marka Monster'dır Windows'la alakalı sorunlarımı bile arayıp sorabiliyorum istediğim zaman. Haftaya bakıma yollayacağım hava burada 40 dereceye vuruyor termal macunu bir değiştirsinler fanları falan temizlesinler.

Geri
Yukarı