Monster Notebook vs MSI

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Kendime dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum ancak markalar konusunda kararsız kaldım. Monster firması genelde laptoplarını Clevo adında bir firmaya yaptırtıyor. Clevo, uzun ömürlü laptoplar üretebiliyor mu? Yoksa MSI veya ASUS mu tercih etmeliyim? Monster notebook alsam, 5-8 sene dayanır mı? Yoksa benim daha önce laptoplarda yaşadığım ekran kartı çipinin bozulması gibi sorunlarla, oyuncu laptoplarında da karşılaşır mıyım?

Merhaba. Kendime dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum ancak markalar konusunda kararsız kaldım. Monster firması genelde laptoplarını clevo adında bir firmaya yaptırtıyor. Clevo, uzun ömürlü laptoplar üretebiliyor mu? Yoksa MSI veya ASUS mu tercih etmeliyim? Monster notebook alsam, 5-8 sene dayanır mı? Yoksa benim daha önce laptoplarda yaşadığım ekran kartı çipinin bozulması gibi sorunlarla, oyuncu laptoplarında da karşılaşır mıyım?

MSI tabii ki. Hepsini gectim markasi bile yeter adama.

Ben de kısa süre önce laptop bakıyordum. Eğer teknik özellik bakımından Monster öndeyse Monster tercih edilebilir. Ama aynı teknik özelliklere sahiplerse kesinlikle MSI derim. GL65 Leopard 10SCXR modelini aldım memnunum.

Asus'tan hazır bilgisayar ve notebook almayın, zira sadece marka adı için ülkemizde fiyat farkları var (en az 1000 lira). Monster da kendini geliştirmiş ve hızla büyüyen bir firma, iyi ürünleri var. Ama ben MSI markasını tavsiye ederim. Pişman etmez.

Geri
Yukarı