Çözüldü Monster Notebook yanında gelen USB ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufoi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Notebook almıştık, yanında bir USB geldi. Onun içinde Windows yüklü mü, yoksa Windows yüklemek için başka USB mi kullanmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücüler ne işe yarıyor peki hocam çok bir bilgim yokta.
Windows'u kuruyorsun (başka bir USB ile) ve sürücüleri otomatik algılamıyorsa eğer, bu USB'yi takıp sürücüleri elinle kuruyorsun. Atıyorum ekran kartı sürücüsü oluyor ve ekran kartının sistem tarafından görülmesini ve özelliklerini kullanabilmeni sağlıyor.
Sürücüler ne işe yarıyor peki hocam çok bir bilgim yokta.
Windows'u kuruyorsun (başka bir USB ile) ve sürücüleri otomatik algılamıyorsa eğer, bu USB'yi takıp sürücüleri elinle kuruyorsun. Atıyorum ekran kartı sürücüsü oluyor ve ekran kartının sistem tarafından görülmesini ve özelliklerini kullanabilmeni sağlıyor.

Çözüm

Anladım hocam teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı