Monster Notebook'a harici ekran kartı takılabilir mi?

serkantiger43

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Monster notebook alacağım. Harici ekran kartı ekleyebilir miyim? Alacağım ABRA-A5-v16.6.1. Buna harici ekran kartı ekleyebilir miyim? Mesela atıyorum, RTX 3080, masaüstü ekran kartı mı eklemiş oluyorum harici ekran kartı eklersem? Bir de ekran kartı eklersem laptopun ve harici ekran kartını aynı anda kullanabilir miyim?

Hayır.
Laptop onu besleyemez.
Meraktan ve biraz da konuya hakim olmadığım için soruyorum: neden beslemez? i5 10300H işlemci ile RTX3060'lı videolar buluyorum. Bildiğim kadarıyla da ekran kartı, gücü adaptörden alacak. Gerisi işlemciye kalmıyor mu?

Ek Soru: İ5 10200H ile i5 10300H ve üzerisi arasındaki fark nedir?

Laptop'a ekran kartı almak yerine içinde iyi bir ekran kartlı laptop almak daha mantıklı hem de madem harici ekran kartı takıyorsun masaüstü al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı