Monster Pusat Clutch alınır mı?

Monster marka herhangi bir şey alınmaz.

Bu söylem çok saçma.

Çin'den 1000 tane alınca tanesi 5 dolara gelen ürünlere Monster logosu çakıp geçiyorlar. Laptop hariç bütün ürünleri böyle. Laptopları da çöp ama laptoplar konuyla alakasız.

Herhangi bir Monster oyuncu ekipmanı kullandınız mı bilmiyorum ama MSI-Lenovo-HP-ASUS-Razer-HyperX... Gibi firmalarla kıyas yaparsanız tabii ki de kalitesi düşük ürünler fakat böyle bir şey yok. Mesela: 4 senedir Monster Tulpar T7 v20.1 model dizüstü pc/notebook/laptop modeli kullanıcısıyım, hatta 5 sene olacak neredeyse ve gayet memnunum. Kaç kere servise gönderdiysem de hızlı ve çözüm odaklı sonuç aldım. Haa baya eski model oyuncu ekipmanlarını ve notebook pc modellerini kullananlardan rezalet gibi olduğunu duydum ve deneme şansım da oldu ki evet gerçekten rezalet (8-9 veya 10 sene öncesi laptop modeli ile mouse modelinidenemiştim) fakat Monster gitgide kendini geliştirmiş gitgide ve ürünlerin de kalitesi *fiyatına göre* iyi, kaliteli seviyeye gelmiş.
Pusat One Shot Pro model mousunu ve XL Gaming mouse pad modeli mousepadini kullanmaktayım. Ayrıca daha önce 1-2 farklı model kablolu ve kablosuz takılabilir pilli model mousunu, RGB sert plastik ve Tulpar design RGB uzun kumaş mousepadini kullanmış biri olarak *bence böyle saçma konuşmaya gerek yok!* Ülkede Lenovo-MSI- Asus vs vs gibi üretim yapabilecek imkan var da adamlar mı üretmiyor, ürettirip logo bastırtıp gelen parçaları monteleyip satışa sunuyor?

Monster Clutch gamepad alınır mı diye merak ettiğim için açılan başlığa geldim ve direk Monster'ın hiçbir şeyi alınmaz söylemiyle karşılaşmak çok saçmna geldi bana. Çinde parça parça kendi logolarıyla ürettirilip burada montelenip satılıyor demek; başka Türk markası pc ve pc ekipmanı markaları için de Monster için de çok saçma. Haa kalitesi çok kötüdür veya kalitesi iyidir ama teknik servisi kötüdür o zaman tamam. Mesela Casper markasının servisi çok kötü ama ürünleri iyi diye Casper alınmaz denilmez mesela. Casper'ın servisi kötü, servislik olursa ürün baya sıkıntı olabilir denir ki baya senedir Casper ürün kullanmasığım için şuan teknik servisi iyi mi kötü mü bilmiyorum ama kullandığım zaman içerisinde teknik servis kısmı aşırı kötüydü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı