Monster Pusat Gamepad alınır mı?

buzdolabi102

Kilopat
Makaleler
1
Monster Pusat Pro gamepad alacağım. Xbox bütçemin üstünde alamıyorum. Pusat Pro tak çalıştır mı? Xbox gamepad gibi her oyuna uyumlu mudur? Son olarak kullananlar tavsiye eder mi?

Son olarak merakımdan soruyorum. Xbox one gamepad alınca gampadin yaninda ek aparat daha mi almak zorundayız bilgisayarla uzaktan bağlantısı için?
Arada sırada kullanıyorum, idare ediyor. Tak çalıştır evet. Uyumludur.
Satın aldım dikkat ettiğim bir şey var, gamepadi düz bir zemine koyunca bir ayağı boşta 3 ayak yerde sende de mi böyle?

Son düzenleme:
Son olarak merakımdan soruyorum. Xbox one gamepad alınca gampadin yaninda ek aparat daha mi almak zorundayız bilgisayarla uzaktan bağlantısı için?
Biraz süre geçmiş fakat kimse cevaplamadığı için yazıyorum, sorunun cevabı evet. Xbox kontrölcüsü alınca mecburen ya kendi orijinal Bluetooth adaptörünü ya da dışarıdan normal bir Bluetooth adaptörü alman gerekiyor (masaüstü için).

Bu arada Pusat Pro'dan memnun kaldın mı? Ben de almayı düşünüyorum, ondan soruyorum :)

Biraz süre geçmiş fakat kimse cevaplamadığı için yazıyorum, sorunun cevabı evet. Xbox kontrölcüsü alınca mecburen ya kendi orijinal Bluetooth adaptörünü ya da dışarıdan normal bir Bluetooth adaptörü alman gerekiyor (masaüstü için).

Bu arada Pusat Pro'dan memnun kaldın mı? Ben de almayı düşünüyorum, ondan soruyorum :)
Alalı 11 gün oldu, kullanımda sıkıntı yok(bir saat ancak kullanabildim) ancak üstünde 3-4 çizik trigger tuşları silik. 11 gün öncesine gitsem şahsen almazdım. Artık monster firmasını da pek hoş karşılamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı