Monster Pusat Gamepad Analog sorunu

TechnoWar

Hectopat
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar,

Dün itibariyle Monster marka pusat gamepad aldım, ancak PES oynarken fark ettim ki analog tuşu yok buda PES oynarken hareket ve çalım yapabilmem için gerekli tuşları aktif etmeme engel oluyor, bu konuda bilgisi olan var mı veya PES ayarlarından müdahale edebileceğim bir yer var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam bende aynı şeyi düşündüm alırken ama o tuş analog tuşu değil, boost tuşu o tuşa bir atama yapıyorsun tuşa seri basma özelliği getiriyor o kadar.

Öyle birşey varsa ciddi rezilliktir. İyice bakın tuş atamasından falan ayarlanıyor olmalı. Yani tuş analog formunda ama analog olarak kullanılmıyorsa daha büyük saçmalık olamaz.

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar,

Dün itibariyle Monster marka pusat gamepad aldım, ancak PES oynarken fark ettim ki analog tuşu yok buda PES oynarken hareket ve çalım yapabilmem için gerekli tuşları aktif etmeme engel oluyor, bu konuda bilgisi olan var mı veya PES ayarlarından müdahale edebileceğim bir yer var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam bahsettiğiniz sorunu hallettiniz mi? Hallettiyseniz bende o kolu alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı