Monster Pusat Gamepad Stoklarda

Krantee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra Monster Pusat Gamepad tekrar stoklara gelmiş ilgilenenlere duyurulur. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.
1_medium.png

Nasıldır bu? Xbox kolu ile arasında fark var mı?

Şahsen ben almayı düşünüyorum fakat şu an önceliğim klavye olduğu için almıyorum. İnsanların yorumlarına göre gayet iyi bir gamepad. XBOX'ın gamepadinden daha küçükmüş sanırım ama onu aratmaz diye düşünüyorum(fiyat açısını da göz önüne alırsak). Fiyat olarak da uygun bana kalırsa ve de kötü bir dönüt görmedim kimseden.

Xbox avantajlı olduğu için alacaktım. Tak, çalıştır tarzı. Çünkü diğer kollar için bazı oyunlarda ayrıca uygulama yüklemek falan gerekiyor, yoruyor.

Yalnız şöyle de bir yorum görmüştüm aklınızda olsun. Bu gamepadden iki adet taktınız diyelim PC'nize ve de FIFA'ya girdiniz, PC o zaman ikisini ayrı ayrı algılamamış ve bu yorumu yazan kişi tekini iade etmiş.
Xbox avantajlı olduğu için alacaktım. Tak, çalıştır tarzı. Çünkü diğer kollar için bazı oyunlarda ayrıca uygulama yüklemek falan gerekiyor, yoruyor.

Bu gamepadde de tak çalıştır mantığı var diye biliyorum tabii sizi yanıltmak istemem. Detaylı araştırırsanız çok daha doğru ve kesin bilgilere eminim ki ulaşırsınız.
Yalnız şöyle de bir yorum görmüştüm aklınızda olsun. Bu gamepadden iki adet taktınız diyelim PC'nize ve de FIFA'ya girdiniz, PC o zaman ikisini ayrı ayrı algılamamış ve bu yorumu yazan kişi tekini iade etmiş.

Bu gamepadde de tak çalıştır mantığı var diye biliyorum tabii sizi yanıltmak istemem. Detaylı araştırırsanız çok daha doğru ve kesin bilgilere eminim ki ulaşırsınız.

Bu konuya göz atarsanız sizin için iyi olabilir.

Son düzenleme:
iki gün önce sipariş verdim.Bugün elime ulaştı,benim gibi elleri çok büyük olmayan biriyseniz ideal,ben beğendim,Bilgisayar x360 kontrolcüsü diye gördü,merak ettiğim tek şey şarjının yüzde kaç olduğu,onun dışında sıkıntı yok.Tavsiye ederim 2 saatlik gözlemimle yazdım bunları.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı