Monster Pusat K3 Pro mekanik 400 TL'ye alınır mı?

• Konuyu başlatan NQXT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 13B
Bütçe
400
Yok hocam daha denemedim, memlekete geri döndüğüm için servis olayı biraz sıkıntı çünkü köyde oturuyorum şu anda. Yarın veya öbür gün sprey bulabilirsem alıp deneyeceğim.

Vallaha usta tuş sıkıntısıni daha once l tusu ile yasadim fakat cok takmamıştım. D tuşu olunca cok sıkıntı yarattı. Ne yapacağız bir fikrim yok garantiye yollasam bile ne değişecek onu da bilmiyorum kronik sorundan kacalim derken doluya tutuldum.(. Eğer sakıncası yoksa denedikten sonra sonucu yazarsaniz çok güzel olur şimdiden teşekkürler.

Attığınız klavye mekanik değil "membrane". Arkadaş mekanik klavye istiyor.

AOC GK 500 olabilir istediğiniz tüm özellikleri karşılıyor. Ayrıca Monster Pusat K3 Pro da gayet güzel bir klavyedir. Outemu kırmızı/mavi switch kullanıyorlar.

AOC GK 500 büyük enter tuşlu mu? Fotolarında küçük görünüyor.

Vallaha usta tuş sıkıntısıni daha once l tusu ile yasadim fakat cok takmamıştım. D tuşu olunca cok sıkıntı yarattı. Ne yapacağız bir fikrim yok garantiye yollasam bile ne değişecek onu da bilmiyorum kronik sorundan kacalim derken doluya tutuldum.(. Eğer sakıncası yoksa denedikten sonra sonucu yazarsaniz çok güzel olur şimdiden teşekkürler.
Hocam sprey bugün elime geldi. Spreyi switchin alt kısmındaki küçük boşluktan içeri doğru sıktım ve bi 40-50 kere felan da tuşa bastım ki iyice sprey içeride dağılsın diye ve daha sonrasında da 2-3 dk bilgisayara takmadan bekledim ve sonra klaveyi tekrar bilgisayara taktım. Şu anda sorun çözüldü gibi gözüküyor. Özellikle "l(le)" tuşunda sıkıntı göze çarpıyordu ama şimdi yok oldu :d

Hocam sprey bugün elime geldi. Spreyi Switch'in alt kısmındaki küçük boşluktan içeri doğru sıktım ve bir 40-50 kere falan da tuşa bastım ki iyice sprey içeride dağılsın diye ve daha sonrasında da 2-3 dk bilgisayara takmadan bekledim ve sonra klaveyi tekrar bilgisayara taktım. Şu anda sorun çözüldü gibi gözüküyor. Özellikle "l(le)" tuşunda sıkıntı göze çarpıyordu ama şimdi yok oldu :d

Bende servislerine yolladım bir umut para iadesi yapılır diye :D eğer geldiğinde çözülmemiş olursa bende yaptığınızı deneyeceğim artık. Cevabınız için teşekkürler hocam.
Bende servislerine yolladım bir umut para iadesi yapılır diye :D eğer geldiğinde çözülmemiş olursa bende yaptığınızı deneyeceğim artık. Cevabınız için teşekkürler hocam.

İlk servise yolladığımda telefonla alakalı sıkıntı olduğundan bana ulaşacak bir numara bulamadıklarından ürün değişimi yaptılar. Gelen üründe 2 ay sonra aynı sorunları verdi bu sefer iade talebi oluşturdum 5 ay kullanıp paramı geri aldım. Varsa bu klavyeyi almak isteyen almasın hocam. Ağır kronik sorunlu W D a s tuşlarının bozulmama ihtimali çok çok az.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı