Monster Pusat K3 Pro tuşuna alt taraftan basılmıyor

R.G.B

Hectopat
Yer
Heart of The Turkey, Eskişehir
W tuşuna basmak istediğim de alt tarafın ucundan basınca tuş basıyor ama yazmıyor. Red switch sizde de oluyor mu? Yazınca da bazen takılıyor. İade etmeli miyim? Olayı şimdi anladım hafif ittirmeli basınca tuş çalışmıyor.

Son düzenleme:
Monster çok sıkınılıdır hocam :) Çok fazla şikayeti var, iade bile 10 gün falan sürer. Bence vakit gecmeden Acer gibi laptoplar almalısın. İleride daha çok sorun yaşatır sana. Tabii benim görüşüm bu. Ben Acer aldım hiçbir sıkıntısı yok hatta sogutması o kadar iyi ki ısınma yok gram yt de birkaç kurulumuna bir de Google'da modelini aratıp kendi sitesinden driverlarını indirip kurarsan tam oluyor bende hiçbir sorunu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster çok sıkınılıdır hocam :) Çok fazla şikayeti var, iade bile 10 gün falan sürer. Bence vakit gecmeden Acer gibi laptoplar almalısın. İleride daha çok sorun yaşatır sana. Tabii benim görüşüm bu. Ben Acer aldım hiçbir sıkıntısı yok hatta sogutması o kadar iyi ki ısınma yok gram yt de birkaç kurulumuna bir de Google'da modelini aratıp kendi sitesinden driverlarını indirip kurarsan tam oluyor bende hiçbir sorunu yok.
Hocam yalnız bu bir klavye, laptop değil. :D

Konuyla ilgili fikriniz yoksa yazmak zorunda değilsiniz. 😄

MX Red var bende, ne demek istediğini anlayamadım.
Demek istediğim şey w tuşu düzgün biçimde çalışmıyor. Bazen birazcık yerinden oynayınca takılıyor. Monster ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Switch Outemu Red. Dün çok daha fazlaydı. Bunu Gta'da fark ettim. W'ya basıyorum araba bir türlü kalkmıyor. Daha sonra metin belgesinde test ettim ve ara sıra takıldığını gördüm. Fakat tuşa tam üstünden ve ortasından basınca düzgün bir şekilde çalışıyor. Diğer tuşlarda böyle bir sıkıntı yok. Oyun oynarken zorluk çekiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı