Monster Pusat Pro gamepad mouse olarak görünüyor

Göktuğ'S

Kilopat
Daha fazla  
1 hafta önce Monster Pusat Pro gamepad aldım. Ve verdikleri talimatlara göre yazılım güncelleştirmesini yaptım. Ancak cihaz yazılım güncellemesi yapıldığı halde bir türlü "Xbox Wireless controller" olarak gözükmüyor. Ayrıca gamepad olarak da algılanmıyor. Klavye olarak gözüküyor. Cihazı birçok sağ tek LED yanacak şekilde eşleşme moduna geçirmeye çalışsam da olmadı. Hep 4 LED yanacak şekilde oluyor. Bu durumdan nasıl kurtulurum.

resim_2022-05-28_141303266.png

Ortada bulunan çubuğu Gamepad logosuna çekin. Daha sonrasında ortada bulunan Moster logosuna ortada bulunan en baştaki yeşil gösterge yanıp sönene kadar basın. (İlk başta 4'lü yanıcak sonra tekrar basın.)

Ortada bulunan çubuğu gamepad logosuna çekin. Daha sonrasında ortada bulunan moster logosuna ortada bulunan en baştaki yeşil gösterge yanıp sönene kadar basın. (ilk başta 4'lü yanacak sonra tekrar basın.)

Bunu zaten yaptım değişiklik olmadı. 4 LED hiç değişmedi. En az 6 kez denemeşimdir.

O zaman yazılım güncelleştirmesini doğru yapamamışsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda belirtilen talimatları birebir aynısını yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu videoda izledim ve sonuç yine aynı.

resim_2022-05-28_143600272.png

Cihazı görüyor güncelleştirmeyi de yapıyor ama sonuç değişmiyor.

Dediğim gibi bir yerde hata yapıyorsunuz. Ben monster tuşuna bastığımda ilk başka 4 nokta yanıp sönüyor. Daha sonra tekrar bastığımda ise en baştaki tek nokta yanıp sönmeye başlıyor. Daha sonrasında bilgisayara Monster Gamepad olarak sorunsuzca bağlayıp oynayabiliyorum.

Dediğim gibi bir yerde hata yapıyorsunuz. Ben Monster tuşuna bastığımda ilk başka 4 nokta yanıp sönüyor. Daha sonra tekrar bastığımda ise en baştaki tek nokta yanıp sönmeye başlıyor. Daha sonrasında bilgisayara Monster gamepad olarak sorunsuzca bağlayıp oynayabiliyorum.

Hiç sanmıyorum YouTube üzerinden cihazla ilgili tüm videoları izledim. Ancak sonuç değişmedi bugün destek ekibiyle irtibata geçeceğim artık umarım sorun çözülür.
Evet sorunu çözdüm cihazı gamepad ikonuna getirdikten sonra orta tuşa basılı tutarken X tuşuna da basılı tutun bu sayede Xbox Wireless olarak gözükecektir. Buna 4 saatimi verdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı