Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Titreşim Kapama

Arkadaşlar, titreşimi nasıl çalışıyor? Oyunlarda açık olduğu halde (titreşim ayarı) çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. İlk başta şunu söyleyeyim, tuşların hiçbirinde ufacık bir gecikme bile olmadı. Malzeme kalitesi fiyatına göre çok iyi hatta söyle söyleyeyim, daha önce hep PS4 kolu kullanmıştım, şimdi bu kola geçince devrimsel bir malzeme kalitesi farkı yok. Belkide tek eksiği bu bir eksik mi bilmem ama tuşların hassasiyeti biraz daha fazla olabilirmiş. Ama fiyatına göre mükemmel...

Dostum bende aldım ara sıra sende de titreşim buga giriyor mu sürekli titreme gibi ayrıca bazen kendi kendine ekranı döndürüyor Spider-Man oynarken, şarjı falan azalıncamı yapıyıor bunları.

Dostum bende aldım ara sıra sende de titreşim buga giriyor mu sürekli titreme gibi ayrıca bazen kendi kendine ekranı döndürüyor Spider-Man oynarken, şarjı falan azalıncamı yapıyıor bunları.
Oyun kollarının titreşimi hoşuma gitmiyor. İçini açıp titreşim motorlarını söküyorum. Şu an Xbox One kolu kullanıyorum onda da aynısını yaptım. O yüzden bir cevap vermeyeceğim maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı