Monster Pusat Pro kablosuz bağlanınca oyunlarda çalışmıyor

ThermL

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün bahsi geçen gamepadi aldım ama ürünü kablosuz bir şekilde kullanamıyorum. Kablo takınca hiç sorun yaşamadan rahatlıkla oynayabiliyorum. Ama benim için önemli olan kablosuz oynayabilmek, zaten bu yüzden bu gamepadi aldım. Rica etsem aranızda sorunun çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

Şu sitede en aşağı inin Pusat Pro'nun firmware'ini indirip o dosyanın içinde yazan talimatlara uygun şekilde kurun.

bağlamakta sıkıntı yok. Olması gerektiği gibi gamepad modunda 1 mouse modunda 2 ışığı yanıyor. Ama asıl sıkıntı çalışmıyor olmasında.
20 Percent'in dediği gibi firmware güncellemesini yapın sonra kumandayı XInput modunda bağlayın, Monster'ın youtube kanalında nasıl yapılacağı söyleniyor.

Unutmayın ki:

1)XInput modunda mouse modu çalışmıyor.

2)XInput modunda bağlamadan önce aygıtı bilgisayardan silin yoksa yine çalışmaz.

Şu sitede en aşağı inin Pusat Pro'nun firmware'ini indirip o dosyanın içinde yazan talimatlara uygun şekilde kurun.
Denedim fakat yine sonuç başarısız.
20 Percent'in dediği gibi firmware güncellemesini yapın sonra kumandayı XInput modunda bağlayın, Monster'ın youtube kanalında nasıl yapılacağı söyleniyor.

Unutmayın ki:

1)XInput modunda mouse modu çalışmıyor.

2)XInput modunda bağlamadan önce aygıtı bilgisayardan silin yoksa yine çalışmaz.
XInput modu tam olarak ne oluyor hocam?

Xbox modu. Kabloyla bağladığınızda Xbox kolu gibi görünmesini sağlayan mod.
Yine sonuç aynı. Defalarca denedim olmuyor. Güncellemeyi yaptıktan sonra XInput modundan çıkartıp gamepadi tekrar açtım home tuşuna basılı tuttum ama 4. ışık yerine 4 ışık birden yandı sorun bu olmuş olamaz sanırım. Çünkü yine de bilgisayara bağlamayı başardım. Ama tekrar oyuna girip denemeye çalıştığımda aynı şekilde kullanamıyorum gamepadi.

Yine sonuç aynı. Defalarca denedim olmuyor. Güncellemeyi yaptıktan sonra XInput modundan çıkartıp gamepadi tekrar açtım home tuşuna basılı tuttum ama 4. ışık yerine 4 ışık birden yandı sorun bu olmuş olamaz sanırım. Çünkü yine de bilgisayara bağlamayı başardım. Ama tekrar oyuna girip denemeye çalıştığımda aynı şekilde kullanamıyorum gamepadi.
4 ışık birden yanmaya başladığında bi daha tuşa basılı tutun, eğer yine 4 ışık yanarsa birkaç defa daha deneyin, 4.ışık yanmaya başlayacaktır.

Windows'ta kolun Xbox Wireless Controller diye gözüktüğünden emin olun.

4 ışık birden yanmaya başladığında bi daha tuşa basılı tutun, eğer yine 4 ışık yanarsa birkaç defa daha deneyin, 4.ışık yanmaya başlayacaktır.

Windows'ta kolun Xbox Wireless Controller diye gözüktüğünden emin olun.
Hocam yine olmuyor. Defalarca basılı tuttum ama nafile yine sadece 4 ışık birden yanıyor. Ama şöyle bir şey var ki 4 ışık birden yanarken dediğiniz gibi Xbox Wireless Controller diye gözüküyor. Bağlıyorum ama dediğim gibi oyunlarda çalışmıyor. Acaba gamepad modunda ya da mouse modunda bağlamak ile bir alakası olabilir mi? Defalarca güncelleme yaptım taktım çıkardım açtım bağladım yine sonuç aynı. YouTube'den bir sürü videoya baktım ancak benimle aynı sorunu yaşayan kimse yok. Ürün mü hatalı yoksa ben mi sığırlık yapıyorum anlamadım.

Geri
Yukarı