Monster Pusat XL mouse pad incelemesi

Selamlar arkadaşlar, bugün sizlere Monster Pusat XL mousepadinin kısaca incelemesini yapacağım :) hadi başlayalım.

20210417_131549.jpg

Ürünü Amazon üzerinden 74 TL'ye aldım, aldığım gün kargoya teslim edildi ve bugün sabah elime ulaştı (1 gün içinde) ayrıca Amazon Prime kutusuyla geldi.

20210417_131706.jpg

Kutu bu şekilde :)

20210417_132046.jpg

Bu da masada duruşu.

Ürünün özellikleri ve benim görüşlerime gelecek olursak; bende yarattığı ilk izlenim gayet başarılı, doku kalite olarak da gayet kaliteli, mouse üzerinde çok rahat hareket ediyor ayrıca duruş olarak da oldukça yakışıklı.

Uzun lafın kısası bütçesi fazla olmayıp, fiyat performans büyük boy bir mouse pad istiyorsanız bakmanızı tavsiye ederim.

Mouse padi bana öneren @eyre hocama teşekkür ederim.

Biraz fazla kir tutup, kısa sürede aradan beyaz iplikleri kaçırmaya başlıyor. Fiyatına göre fena değil yine de.

Teşekkürler hocam, klavye Gamenote KB435L modeli gayet memnumum hiçbir sorun ile karşılaşmadım, indirimden de 199 TL'ye aldığım için ekstra güzel oldu :) Blue Switch bir klavye bu arada.
Hocam güzel fiyata almışsın. Mavi switch olması üzdü bi tık. Kırmızı seviyorum ben daha az sesi olduğu için. Cevabın için teşekkür ederim.

Kullanıma engel teşkil eden bir sorun değil zaten. Sadece elime o küçük iplikler takılınca rahatsız olup, ara ara yakıyorum onları. :)

Switch'ler ne işe yarar ve nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı