MONSTER Q47W350SKQ01 nasıldır?

Cevaplarınız için Teşekkürler. 16 GB evet fazla olabilir ama özelleştir bölümünde yükselte biliyoruz ama düşüremiyoruz. Beklemek derken ne kadar bir süreden bahsediyoruz burada. Benim bir kaç tane daha sorum olcaktı sizlere ; ben internette pek monster notebook incelemeleri pek fazla görmüyorum bunun nedeni nedir acaba herhangi bir sorun çıkalırmı, önceden alıp kullanmış yada kullanıyor olan varmı aranızda arkadaşlar. Son olarak buna denk önere bileceğiniz altanetif bir notebook var mı?

Cevaplarınız için Teşekkürler. 16 GB evet fazla olabilir ama özelleştir bölümünde yükselte biliyoruz ama düşüremiyoruz. Beklemek derken ne kadar bir süreden bahsediyoruz burada. Benim bir kaç tane daha sorum olcaktı sizlere ; ben internette pek monster notebook incelemeleri pek fazla görmüyorum bunun nedeni nedir acaba herhangi bir sorun çıkalırmı, önceden alıp kullanmış yada kullanıyor olan varmı aranızda arkadaşlar. Son olarak buna denk önere bileceğiniz altanetif bir notebook var mı?

Beklemek dediğim laptop'u gönderene kadar bi ton sorun çıkarıyorlarmış. Bilgisayarı kasımda göndereceğiz deyip ocakta gönderiyorlarmış vs. Vs.

Bakman gereken öncelikli şey; ekranı ve çözünürlüğü, işlemcisi ve ekran kartı.
Ekranı ile ilgili detaylı bilgim yok, çözünürlüğü güzel ve işlemcisi gayet güzel. Ama ekran kartı (varsa) en azından GTX 770M olmalı, ya da 780. Çünkü (dizüstü ekran kartlarını takip etmiyorum ama Masaüstü ekran kartlarında) GTX 760 = GTX 670 (hatta biraz daha yavaş).

Evet ekran kartı yüksek olupda bu çözüllükte ve fiyatda pek notebook yok. Fiyatları çok yüksek bu bana bile yüksekde çözünüllük mat ekran vb şeyler ucuz notebooklarda yok. Çoğu notebook çözünürleri 1366 x 768 full hd olanlarda 2.5 ve üstü. Herkese teşekkürler. Başka öneri ve yorumları olan varsa yazsın lütfen.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı