Monster sorunlu bir marka mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum bak, normalde cevap yazmayacaktım ama etiket atılmış bana.
Konuyu okudum. Cevabımı öyle yazacağım.

Son zamanlarda saçma sapan cevplar yazıyorsun.
Kötü olduğu bilinen markaları kötü olduğunu bilerek destekliyorsun.

Burada eleştirilen nokta bu.

Monster konusuna gelecek olursak, bazı modeller haricinde diğer hiçbir modele para verilmez. Ki onlar da MSI ve Tongfang kasa kullanıyorlar. İyi modeller bu kasalarda.

Servisi iyi denilebilir ama malları iyi değil.
Burada birçok kişi bunun hakkında konu açtı.

Körü körüne, kullanıcıların yorumlarını okumadan yorum yazmanın hiçbir manası yok,sana da bir getirisi yok.

Bir konu hakkında bilgin yoksa cevap yazma ya da yorum yapma.

Genel hayatta da böyledir.
Bilmediğin bir konuda fikir belirtmezsin, çünkü bilgi birikimi ya da tecrüben yoktur.

Mantıklı bir cevap yazmaya çalıştım.
Bunun üzerine de alınıp lütfen bana ters cevap yazma, bozuşmayalım.

Kendine dikkat et.

Yakın zamanda 3. Defa monster laptop aldım. İlk aldığım 2013teydi ve 3 defa servise göndermiştim. Sadece 1 defa sorun yaşadım. Teknik servis tarafında tüm çalışanları iyi değil. Bazı çalışanları iyi diyebiliriz. 2. Aldığım laptop abraydı(v17.1) 2 ay önce almıştım. Üretim hatası sebebiyle iade ettim(ciddi anlamda ısınma sorunu ve ekran karıncalanması vardı). İade ettikten sonra tulpar v20.3.2 modelini aldım. Şimdilik ısı değerleri ve kullanılabilirliği gayet iyi durumda. Teknik servisi mükemmel olmasada iyidir. Abra serisi laptop düşünüyorsan uzak durmanı tavsiye ederim.

Bazıları sorunlu servis hizmeti kötü excaliburada aynı onun yerine ASUS Lenovo MSI laptoplar alınır.

Onun yerine ASUS öneririm. Arkadaşın dediği gibi Monster alan herkes ağlıyor.

Temmuzdan beri ölü piksel, kamera arızası, coil whine, ısınma (100°) gibi sorunlardan dolayı 4 tane laptop iade ettim ve hiçbiri Monster değildi (3 Asus, 1 Msi). Bundan anladığım, seri üretim laptoplarda üreticinin hata payı oluyor ve bol bol ölü pikselli, ışık sızmalı ürün satılıyor. Artık tamamen şans olduğunu düşünüyorum. Marka-fiyat fark etmez şu ürün kusursuz gelir diyebileceğim bir cihaz yok maalesef. Tabii bunlar tamamen kişisel yorumum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı