Monster T7 v19.5 (RTX 2070) Nasıldır?

T7 v19.5’e ne diyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    16

Melikovicious

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Merhabalar, aşağıdaki ürünü kullanan var mı? CPU ve GPU sıcaklığı ile ilgili veya herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?

Bu ürün hakkında aşağıdaki 2 videoya denk geldim ve sıcaklık değerleri dikkatimi çekti. CPU ve GPU sıcaklık değerleri sizce normal mi? Uzun veya kısa kullanım için sıkıntı çıkarır mı? “Bu paraya masaüstü al!” diyecekler harici herkesin fikrini merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece oyun için alacaksınız o paraya değmez. Masaüstü toplamanızı tavsiye ederim(!). İlla ki laptop gerekli ise monster almanızı önermem. Tabi ki bu benim şahsi fikrim ama çok ısınıyor.

MSI, Asus ve Lenovo gibi seçenekler dururken Monster almak bence çok saçma. Başka modellere bakmanızı tavsiye ederim.

Bu paraya masaüstü al! Şaka şaka. İyi gibi gözüküyor ama yerinizde olsam MSI vs HP seçeneklerine de bakardım.
Teknik servis ve TN panel konusu yüzünden MSI tercih edemiyorum. Bunlar harici kalitesinden şüphem yok lakin HP seçeneğini araştıracağım.

MSI, Asus ve Lenovo gibi seçenekler dururken Monster almak bence çok saçma. Başka modellere bakmanızı tavsiye ederim.
Çevremdekilerin tecrübelerinden dolayı Lenovo konusuna “evlerden ırak!” diye yaklaşıyorum. Diğer seçeneklere baktım, birkaç uymayan şey var fakat tamamen masa dışına itmedim. Özellikle tavsiye edeceğiniz modeller var ise görmek isterim.

Çevremdekilerin tecrübelerinden dolayı Lenovo konusuna “evlerden ırak!” diye yaklaşıyorum. Diğer seçeneklere baktım, birkaç uymayan şey var fakat tamamen masa dışına itmedim. Özellikle tavsiye edeceğiniz modeller var ise görmek isterim.
Asus ve HP bakabilirsiniz. İki markanın laptopunu kullandım. HP'ye kötü gözle bakarken birden önerdiğim bir bilgisayar oldu. Ama ben hala Asus taraftarıyım. Asus'a yönelebilirsiniz. Çoğu konuda Asus ezer geçer. Bütçeniz 13.000TL mi?

Asus ve HP bakabilirsiniz. İki markanın laptopunu kullandım. HP'ye kötü gözle bakarken birden önerdiğim bir bilgisayar oldu. Ama ben hala Asus taraftarıyım. Asus'a yönelebilirsiniz. Çoğu konuda Asus ezer geçer. Bütçeniz 13.000TL mi?
Evet. 1660ti ve RTX 2060’lı modellerde kabulümdür

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı