Monster T7 v25.1 fan sesi geliyor

AriceN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
YAFL da öğrenci
Hocalarım selamlar benim bir sorum var. İnternette şöyle bir video buldum bu T7 v25.1 var mıdır? Bir de Monster boşta ne kadar fan sesi çıkartıyor kullanan var mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bugün 2. etiketlemem kusura bakmayın cevaplarsanız çok sevinirim. @Radeon RX 5500M.

Hocalarım selamlar benim bir sorum var. İnternette şöyle bir video buldum bu T7 v25.1 var mıdır? Bir de Monster boşta ne kadar fan sesi çıkartıyor kullanan var mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bugün 2. etiketlemem kusura bakmayın cevaplarsanız çok sevinirim. @Radeon RX 5500M.

Neredeyse çalışmıyor fanlar ses çok az sorun olmaz. Zaten sessiz moda alırsın Monster yazılımından hiç ses çıkarmaz. Oyunda ise Turbo'ya çek miss gibi.

Video:

Estağfurullah, eğer sessiz moda alırsanız fanlar duracaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı