Monster T7 v25.1 ile mining yapılır mı?

Baydogrubey

Picopat
Daha fazla  
Tulpar T7 v25.1 ile mining yapan var mı? Mining için bilgisayar nasıl hazırlanır?

Dosya Ekleri

• IMG_20211116_140308.jpg
    IMG_20211116_140308.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 66
Yapılır da sağlıklı olmaz. Önermiyorum. Cihazınızda uzun vadede sorunlara sebep olabilir. Şimdi bir sorun yaşamayabilirsinz ama garanti bitince masraf çıkarabilir. Laptop üreticileri cihazları tasarlarken saatlerce yük altında çalışacak şekilde tasarlamıyorlar. 7/24 ya da 8 saat 10 saat gibi uzun süreli madencilik cihazınızı yıpratır.

Hocam bence yapmayın. Laptoplar zaten çok ısınıyor. Alev alır artık.

Laptoplarda mining önermem.

Yapılır da sağlıklı olmaz. Önermiyorum. Cihazınızda uzun vadede sorunlara sebep olabilir. Şimdi bir sorun yaşamayabilirsinz ama garanti bitince masraf çıkarabilir. Laptop üreticileri cihazları tasarlarken saatlerce yük altında çalışacak şekilde tasarlamıyorlar. 7/24 ya da 8 saat 10 saat gibi uzun süreli madencilik cihazınızı yıpratır.

Bilmiyorum ki bende YouTube'da yapanlar var başka yapanlar oyundaki kadar bile ısınmadığını söyleyen var. İnsanın aklı çeliniyor vallahi.

Bilmiyorum ki bende YouTube'da yapanlar var başka yapanlar oyundaki kadar bile ısınmadığını söyleyen var. İnsanın aklı çeliniyor vallahi.
Cihazınız oyunculuk için tasarlandı. En fazla 5-6 saat oyun oynarsınız belki daha fazla. Hiç bir laptop tasarlayan mühendis dur şuna şu kapasitörü ekleyelim de cihaz günlerce sorunsuz çalışabilsin diye tasarımda bulunmamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı