Magician Monster T7 V25.1 SSD'sini algılamıyor

SSD yazma hızı mı düşük çıkıyor sizde de?
@yunustncr evet normalin yarısı falan çıkıyor(neredeyse tamamı doluydu çoğunu boşalttım tekrar deneyeceğim sonucu yazarım)
Drive details kısmında bir sıkıntı gözükmüyor ve ssd yi her türlü tanıyor. Ufak bir yazılım sıkıntısı mı oldu acaba? Drive dashboard da bilgi bulunamadı demesine rağmen sol üstte sıcaklık değerleri doğru şekilde yazılmış çünkü.

Ekran görüntüsü 2021-10-13 144931.png

Ekran görüntüsü 2021-10-13 145007.png

@yunustncr evet normalin yarısı falan çıkıyor(neredeyse tamamı doluydu çoğunu boşalttım tekrar deneyeceğim sonucu yazarım)
Drive details kısmında bir sıkıntı gözükmüyor ve ssd yi her türlü tanıyor. Ufak bir yazılım sıkıntısı mı oldu acaba? Drive dashboard da bilgi bulunamadı demesine rağmen sol üstte sıcaklık değerleri doğru şekilde yazılmış çünkü.

Ekran görüntüsü 2021-10-13 144931.png

Ekran görüntüsü 2021-10-13 145007.png
6700 okuma 1600 civarlarında da okuma çıkıyor ancak birkaç gün sonra tekrar deneyeceğim zira her denememde çok farklı sonuçlar vermeye başladı samsung magician. (evet vadedilenden düşük okuma hızı ancak benim için çok da problem değil, şu an bunun için servise gidemem)
@yunustncr parametrelerle oynayıp tekrar tekrar test yaptığımda eski değerlere döndü.
Ekran görüntüsü 2021-10-13 155353.png

Son düzenleme:
Drive details kısmında bir sıkıntı gözükmüyor ve SSD'yi her türlü tanıyor. Ufak bir yazılım sıkıntısı mı oldu acaba? Drive dashboard da bilgi bulunamadı demesine rağmen sol üstte sıcaklık değerleri doğru şekilde yazılmış çünkü.

Eki Görüntüle 1188234

Eki Görüntüle 1188233

6700 okuma 1600 civarlarında da okuma çıkıyor ancak birkaç gün sonra tekrar deneyeceğim zira her denememde çok farklı sonuçlar vermeye başladı Samsung Magician. (evet vadedilenden düşük okuma hızı ancak benim için çok da problem değil, şu an bunun için servise gidemem)
@yunustncr parametrelerle oynayıp tekrar tekrar test yaptığımda eski değerlere döndü.Eki Görüntüle 1188272

Bende şimdi tekrar denedim. Aynı doluluk oranı ile dün akşam 3000 üzeri yazma hızı çıkmıştı, şimdi ise 1600'lerde çıkıyor. Cyristal disk markla denediğimde de düşük çıkıyor. Çok ilginç, bende bu sebeple göndermek istemiyorum. Çok da büyük bir sorun değil ama insanın canını sıkıyor yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı