RTX 3060 CS:GO'da düşük FPS veriyor

Güvenli modla açtım ama DDU’yu yüklemek için internete giremiyorum. Ağ tanılama güvenli modda çalışmaz şeklinde uyarı veriyor. DDU’yu başka bir şekilde yükleme veya internete bağlamanın bir yolu var mı?

DDU olmadan silmemin bir yolu var mı? Güvenli modla bilgisayarı açabildim şu an
Aygıt yöneticisi üzerinde ekran bağdaştırıcıları kısmından rtx 3060'ı seçip sürücü kısmından güncelleştirmeleri kaldırmayı deneyin öncelikle eğer olmazsa sürücüyü direk kaldır yapıp daha sonra reset atıp güvenli moddan çıkın sonra geforce experience üzerinden güncel sürümü kurun diyebilirim.

Aygıt yöneticisi üzerinde ekran bağdaştırıcıları kısmından RTX 3060'ı seçip sürücü kısmından güncelleştirmeleri kaldırmayı deneyin öncelikle eğer olmazsa sürücüyü direk kaldır yapıp daha sonra reset atıp güvenli moddan çıkın sonra GeForce Experience üzerinden güncel sürümü kurun diyebilirim.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ekran bağdaştırıcısından güncelleştirmeyi kaldırınca bilgisayar açıldı. GeForce Experience'a girdim ve şu an GeForce Game Ready sürücüsü (sürüm 497.09 sürüm tarihi: 12/01/2021) kurulu. Güncelleştirmeleri kontrol et dediğimde sizde en son GeForce Game Ready sürücü kurulu uyarısı veriyor yani sanıyorum sürücü bakımından güncelim.

Çok teşekkür ederim bilgiler için. Ekran bağdaştırıcısından güncelleştirmeyi kaldırınca bilgisayar açıldı. GeForce Experience'a girdim ve şu an GeForce Game Ready sürücüsü (sürüm 497.09 sürüm tarihi: 12/01/2021) kurulu. Güncelleştirmeleri kontrol et dediğimde sizde en son GeForce Game Ready sürücü kurulu uyarısı veriyor yani sanıyorum sürücü bakımından güncelim.
Ne demek hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Yarın PC'yi açınca benim sürümde sizinki ile aynı ise bilgi veririm. Zaten geforce experience üzerinden denetleme yaptıysanız güncelsinizdir. Bu arada Cs-Go ile ilgili oyun içerisinden ayarları en yükseğe çektikten sonra dikey senkronizasyon kontrolü yapar mısınız o açık kalmış olabilir diye düşünüyorum.

Güvenli modla açtım ama DDU’yu yüklemek için internete giremiyorum. Ağ tanılama güvenli modda çalışmaz şeklinde uyarı veriyor. DDU’yu başka bir şekilde yükleme veya internete bağlamanın bir yolu var mı?

DDU olmadan silmemin bir yolu var mı? Güvenli modla bilgisayarı açabildim şu an

Düzenleme: Problem çözülmüş yazdıktan sonra farkettim.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ekran bağdaştırıcısından güncelleştirmeyi kaldırınca bilgisayar açıldı. GeForce Experience'a girdim ve şu an GeForce Game Ready sürücüsü (sürüm 497.09 sürüm tarihi: 12/01/2021) kurulu. Güncelleştirmeleri kontrol et dediğimde sizde en son GeForce Game Ready sürücü kurulu uyarısı veriyor yani sanıyorum sürücü bakımından güncelim.
Hocam sürücünüz güncel benim ki değilmiş bende pcyle gelen flash üzerinden kurmuştum. Şimdi sizin sürücünüze güncelledim bende. Sürücü notlarına dair bilgileri pek anlamadım ama güncel olması iyidir diye düşünüyorum.

Ne demek hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Yarın PC'yi açınca benim sürümde sizinki ile aynı ise bilgi veririm. Zaten GeForce Experience üzerinden denetleme yaptıysanız güncelsinizdir. Bu arada CS:GO ile ilgili oyun içerisinden ayarları en yükseğe çektikten sonra dikey senkronizasyon kontrolü yapar mısınız o açık kalmış olabilir diye düşünüyorum.

Baktım şimdi ama dikey eşitlemede kapalı :( konu açmayı düşünüyorum.

Herkese selamlar. Yeni bir bilgisayar almak için ufak tefek gerekli bilgileri araştırmak için çıktığım yolda merak ve araştırma isteğiyle beraber kendimi bilgisayar teknolojileri ve Technopat dünyasında buldum. Bilginin ve merakın sonu olmadığı düşüncesiyle kendime yeni şeyler katmak adına foruma üye oldum ve 1 ayı aşkın süredir takip ediyorum. Gönül isterdi ki ilk konumu tatsız bir olay üzerine açmayayım ama olmadı. Başlıkta bahsettiğim üzere RTX 3060 ekran kartına sahip Tulpar T7 v25.1 sahibiyim. Intel driver assistant ve GeForce Experience üzerinden sürücülerimi güncelledim sürücü bakımından güncelim. Windows Update'lerini de her gün 1-2 kez kontrol edip yüklüyorum lakin gene de FPS'im 100 civarlarında dolanıyor. İzlediğim videolarda aynı bilgisayarda oynayanlar 300-4XX arası FPS'lere sahip. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Tulpar T7 v25.1
Windows 11 Pro.
RTX3060 Max-P laptop GPU.
i7-11800h 2.3 GHz CPU.
Intel HM570 chıpset.
2x8 DDR4 3200 MHz RAM.
512 GB Samsung SATA SSD.

Herkese selamlar. Yeni bir bilgisayar almak için ufak tefek gerekli bilgileri araştırmak için çıktığım yolda merak ve araştırma isteğiyle beraber kendimi bilgisayar teknolojileri ve Technopat dünyasında buldum. Bilginin ve merakın sonu olmadığı düşüncesiyle kendime yeni şeyler katmak adına foruma üye oldum ve 1 ayı aşkın süredir takip ediyorum. Gönül isterdi ki ilk konumu tatsız bir olay üzerine açmayayım ama olmadı. Başlıkta bahsettiğim üzere RTX 3060 ekran kartına sahip Tulpar T7 v25.1 sahibiyim. Intel driver assistant ve GeForce Experience üzerinden sürücülerimi güncelledim sürücü bakımından güncelim. Windows Update'lerini de her gün 1-2 kez kontrol edip yüklüyorum lakin gene de FPS'im 100 civarlarında dolanıyor. İzlediğim videolarda aynı bilgisayarda oynayanlar 300-4XX arası FPS'lere sahip. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Tulpar T7 v25.1
Windows 11 Pro.
RTX3060 Max-P laptop GPU.
i7-11800h 2.3 GHz CPU.
Intel HM570 chıpset.
2x8 DDR4 3200 MHz RAM.
512 GB Samsung SATA SSD.
Ayarlar yükseltirseniz düzelebilir ayarlar düşükteyken ekran kartı kendini zorlamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı