Monster T7 V25.1 ekranı kapatacak kısayol var mı?

Syasar81

Femtopat
Daha fazla  
Önceki laptopumda fn-f7 kombinasyonu ile ekranı kapatabiliyordum ama şimdi monster t7 25.1'de ekranı kapatacak kombinasyonu bulamadım bu konuda yardım edebilir misiniz

Önceki laptopumda FN-F7 kombinasyonu ile ekranı kapatabiliyordum ama şimdi Monster T7 25.1'de ekranı kapatacak kombinasyonu bulamadım bu konuda yardım edebilir misiniz?

T7 v25.1 de hiçbir zaman FN+F7 ekranı kapatmadı feature Manager'ı açtı. Ekran-monitör ayarlamaları FN+F2 ile yapılıyor ancak demeye çalıştığınız şey kilitleme ise Windows tuşu+L. Şahsen demeye çalıştığınız şeyi pek anlamadım.

T7 v25.1 de hiçbir zaman FN+F7 ekranı kapatmadı feature Manager'ı açtı. Ekran-monitör ayarlamaları FN+F2 ile yapılıyor ancak demeye çalıştığınız şey kilitleme ise Windows tuşu+L. Şahsen demeye çalıştığınız şeyi pek anlamadım.
Özür dilerim daha açık yazayım. Önceki laptopum t7 25.1 değildi. Farklı bir cihazdı. Fn-f7 yaptığım zaman sadece ekranı kapatma özelliği vardı. Geceleri bilgisayar download falan yaparken ekranı kapatıp yatıyordum. Şimdi bunu yapamıyorum. Bilgisayar çalışmaya devam ederken ekranın kapanmasını sağlayan bir yol var mı?

Özür dilerim daha açık yazayım. Önceki laptopum T7 25.1 değildi. Farklı bir cihazdı. FN-F7 yaptığım zaman sadece ekranı kapatma özelliği vardı. Geceleri bilgisayar download falan yaparken ekranı kapatıp yatıyordum. Şimdi bunu yapamıyorum. Bilgisayar çalışmaya devam ederken ekranın kapanmasını sağlayan bir yol var mı?

Belki 3.parti uygulamalar ile sağlanabilir ancak cihazda default olarak böyle bir özellik yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı