Monster teknik servis tecrübesi

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
2 Yıldır kullandığım cihazımı bu hafta içerisinde ilk defa kargo ile servise gönderdim. Bundan önce 3 kere kadıköyde bulunan servise giderek bakımını yaptırmış ve gayet memnun kalmıştım. Kargo ile ilk defa gönderdim ve tecrübemi sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle belirteyim cihazımın garantisinin bitmediğini sanıyordum ve garanti belgesinde ve faturasında cihazımın garantisinin geçen ay bittiğini ve garantisinin bulunmadığını öğrendim.

Cihazımda bulunan ve belirttiğim sorunlar şöyle idi;
1) Genel bakım yapılacak ve termal macunlar değişecek.
2) 3 bölgeli RGB klavyenin sağ tarafında bulunan LED aydınlatmanın mavi LED'leri soluk yandığından istediğim rengi elde edememem.
3) A harfi üzerindeki soyulma.

Cihazımı bana gönderdikleri kutu içerisinde Aras Kargo Monster şirket numarasını kullanarak Sivas/Merkez konumundan 17.08.2020 tarihinde 15.00 sularında gönderdim. Çok ilginç hemen ertesi günü 18.08.2020 saat 16.00 gibi ürünün Monster servisine kayıt yaptırıldığı konusunda bilgilendirildim. Son olarak bugün yani 20.08.2020 saat 11.00 sularında cihazımın işlemlerinin tamamlandığını, klavyedeki LED panelin ve a harfinin ücretsiz değiştirildiğini ve bakımlarının yapıldığını söyleyip gönderim için adres istediler. Sonuç olarak Monster servisi garantisi bitmiş cihazım için bir ücret talep etmedi ve dördüncü seferde de memnun kaldım kendilerinden. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• C45BFFBF-88EA-4FE6-BF35-3AF1D3017DAE.jpeg
    C45BFFBF-88EA-4FE6-BF35-3AF1D3017DAE.jpeg
    130,9 KB · Görüntüleme: 370
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de var 2 yılda sadece bir defa sıkıntı oldu 5 gün içinde düzeltip gönderdiler. Yazmamama rağmen fan değişimi ve iç temizliği de yapmışlar. Telefonda falan ilgileniyorlar. Çok aşırı memnunum

Geldi mi bilgisayar?
Bugün kargoya verildi. En geç iki gün içerisinde ulaşacağını umuyorum.
Harika bir teknik ekipleri var
Şans işi olabiliyor. Memnun olmayan insanlar da var tabii ki fakat ben de kendi tecrübelerimi paylaşmak istedim :)
Bende de var 2 yılda sadece bir defa sıkıntı oldu 5 gün içinde düzeltip gönderdiler. Yazmamama rağmen fan değişimi ve iç temizliği de yapmışlar. Telefonda falan ilgileniyorlar. Çok aşırı memnunum
Temiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarına ben de kefilim her zaman :)

2 Yıldır kullandığım cihazımı bu hafta içerisinde ilk defa kargo ile servise gönderdim. Bundan önce 3 kere kadıköyde bulunan servise giderek bakımını yaptırmış ve gayet memnun kalmıştım. Kargo ile ilk defa gönderdim ve tecrübemi sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle belirteyim cihazımın garantisinin bitmediğini sanıyordum ve garanti belgesinde ve faturasında cihazımın garantisinin geçen ay bittiğini ve garantisinin bulunmadığını öğrendim.

Cihazımda bulunan ve belirttiğim sorunlar şöyle idi;
1) Genel bakım yapılacak ve termal macunlar değişecek.
2) 3 bölgeli RGB klavyenin sağ tarafında bulunan LED aydınlatmanın mavi LED'leri soluk yandığından istediğim rengi elde edememem.
3) A harfi üzerindeki soyulma.

Cihazımı bana gönderdikleri kutu içerisinde Aras Kargo Monster şirket numarasını kullanarak Sivas/Merkez konumundan 17.08.2020 tarihinde 15.00 sularında gönderdim. Çok ilginç hemen ertesi günü 18.08.2020 saat 16.00 gibi ürünün Monster servisine kayıt yaptırıldığı konusunda bilgilendirildim. Son olarak bugün yani 20.08.2020 saat 11.00 sularında cihazımın işlemlerinin tamamlandığını, klavyedeki LED panelin ve a harfinin ücretsiz değiştirildiğini ve bakımlarının yapıldığını söyleyip gönderim için adres istediler. Sonuç olarak Monster servisi garantisi bitmiş cihazım için bir ücret talep etmedi ve dördüncü seferde de memnun kaldım kendilerinden. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.
Hocam benim de garantim bitmiş. Sizin bilginiz var mı bilmiyorum. Batarya, SSD veya diğer donanımların arızalanması sonucu garanti bitme zamanı yakında olduğu zaman değişim yapıyorlar mı? Ve format ve Windows 10 kurulumu gibi işlemler yapıyorlar mı?

Format ve Windows kurulumu eğer ilk alırken lisans satın aldıysanız yaparlar yoksa yapmazlar. Batarya SSD eğer gerçekten sorun varsa garanti dolmadıysa değişiklik yaparlar onların testleri var

2016'da i7 6700HQ ve 970M'li laptobunu aldı arkadaşım. 2016'dan beri kullanıyor ve senede bir bakımını Kadıköy'deki yerlerine yaptırıyor. Memnun da. Ben de laptop bakarken almayı düşünüyordum, sonunda oyuncu laptobu almaktan vazgeçmiş olsam da, malzeme kalitesi ve ekranı kaliteliydi. Dolayısıyla Türkiye pazarında, bu alanda laptop almak isteyenler için güzel bir alternatif.

Geri
Yukarı