Monster teknik servis tecrübesi

Ben de klavye ve touchpad flexlerini yakmıştım. Cihazımın garantisi yoktu. Temizlemek için cihazı kendim açmıştım ve kabloları takamadığım için yanmıştı. Kullanıcı hatası bariz olmasına rağmen ücretsiz onarım yapmışlardı. Monster teknik ekibi gerçekten çok iyi.

Pilini kendi değiştirtmişti. Bunun dışında birkaç kablo daha değişti. M.2 SSD falan da taktırtmıştı sanırım. Ücretsiz iş yapmalarından çok işlerini düzgün yapmaları önemli ya. Mesela laptoptan çok anlamıyorsan ya da korkuyorsan, onlara yaptırabiliyorsun.

Benimkinin garantisi bittikten bir ay sonra anakartımı ücretsiz değiştirdiler. Yok mu arttıran? :)

Bu arada benim klavyemde de sağ tarafta ledler biraz soluk yanıyor ama pek önemsemedim canlı bir renk seçerek telafi ediyorum. Led panelin değiştikten sonra fark gözle görülür biçimde arttı mı?

Benimkinin garantisi bittikten bir ay sonra anakartımı ücretsiz değiştirdiler. Yok mu arttıran? :)

Bu arada benim klavyemde de sağ tarafta ledler biraz soluk yanıyor ama pek önemsemedim canlı bir renk seçerek telafi ediyorum. Led panelin değiştikten sonra fark gözle görülür biçimde arttı mı?
Cihaz yarın elimde olacak. Detaylı ayrıntılarını paylaşacağım :)

Buda benim servis maceram...

Buda benim servis maceram...

Ankara içerisindeki servis hakkında yorum yapamayacağım. Macun konusunun normal olduğunu düşünüyorum fakat belirtilen sorunların halledilmeden gönderilmesi kötü olmuş. Kadıköy servisinde 3 kere temizlik yaptırmıştım ve cihazı açtığımda toz veya kir birikintisi görmemiştim hiç. Bugün cihaz elime ulaşırsa tekrar kontrol edeceğim.

Ankara içerisindeki servis hakkında yorum yapamayacağım. Macun konusunun normal olduğunu düşünüyorum fakat belirtilen sorunların halledilmeden gönderilmesi kötü olmuş. Kadıköy servisinde 3 kere temizlik yaptırmıştım ve cihazı açtığımda toz veya kir birikintisi görmemiştim hiç. Bugün cihaz elime ulaşırsa tekrar kontrol edeceğim.

Bu durumu Monster'a ilettiğim zaman beni aradılar ve teknik serviste sorunumu tam anlamıyla söylememi istediler. İşin garibi ben zaten cihazı içi temizlensin ve bakımı yapılsın diye verdim. Şimdi gittiğimde ped yırtılmış mı demeliyim illa? Bu seferde hangi ped diye sormasınlar...

Geri
Yukarı