Çözüldü Monster Tulpar laptop ölü piksel

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spira

Hectopat
Merhaba yaklaşık 2 hafta önce Monster Tulpar aldım. İlk hafta ölü piksel yoktu sonradan ekranın ortasında ölü piksel çıktı. Geçen hafta da servisi arayıp değişim yapılabileceğini öğrendikten sonra teknik servise yolladım. Bugün aradığımda ekranın değişmiş ve fanlarının temizlenmiş olduğunu birkaç gün içinde bana yollayacaklarını söylediler.

Sorum şu ölü pikselde belirttikleri değişim garantisi ekran değişimi mi yoksa laptop değişimi midir? Eğer laptop değişimiyse ve bana ekran değiştirip yollayacaklarsa nasıl bir yol izlemeliyim? Sonuçta yeni bir cihazın tamire ihtiyaç duyması ayıplı mal olduğunu gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Monster markası müşteri dostu bir firmadır. Ekranınızı değiştirip üstüne temizlik de yapmışlar. İçiniz rahat olsun. Değiştirilebilir parça olduğunda laptop değişimi yapılmaz. Ayrıca bilgisayarınız da hayırlı olsun :)
Hocam bu durumda servis devreye giriyor. Gerekeni yapıp ekranı değiştirmişler. Rahat olabilirsiniz.

Ekranlarda ölü piksel çıkması maalesef normal bir durum. Biraz da şans işi. Kimse öyle normal bir sorun için ürünü değiştirmez. Boşuna uğraşmayın. Kendinizi de yormayın.

Değişim dediklerinde laptop tamamen değişmeli gibi anladım. Başka bir konuda onarım yerine değişim yapılmalı yazanlar vardı bu yüzden konu açmıştım. Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum içimi rahatlattınız 🙂.

Yeni konular

Geri
Yukarı