Monster Tulpar mı Asus TUF mu?

Konu benim sorularımdan bambaşka yerlere gitmiş. Çok da zor sorular sorduğumu düşünmüyordum Technopat kullanıcıları için aslında.
Msi tavsiye edenlere de şunu sormak istiyorum bu hafta Fransadan teyzem gelecek Cdiscount.com uygun fiyatlı bir bunu bulabildim parasına değer mi amd işlemci ekran kartlarından çok anlamıyorum. Cdiscount.com

Son düzenleme:
Konu benim sorularımdan bambaşka yerlere gitmiş. Çok da zor sorular sorduğumu düşünmüyordum Technopat kullanıcıları için aslında.
MSI tavsiye edenlere de şunu sormak istiyorum bu hafta Fransa'dan teyzem gelecek Cdiscount.com uygun fiyatlı bir bunu bulabildim parasına değer mi AMD işlemci ekran kartlarından çok anlamıyorum. Cdiscount.com

Bu eski Alpha 15. a3dd değil a4dek bakın.

Bu çok iyi duruyor ancak bütçeyi zaten fazlasıyla zorladım 200-300 arttıra arttıra bu seviyelere geldim o yüzden çok mümkün değil bu teşekkür ederim. https://www.hepsiburada.com/dell-g5...lir-bilgisayar-p-HBV00000VZ7N1?magaza=Secedit bunun hakkında fikriniz nedir? Ekran kartı aynı fiyatı da uygun ona göre. (şimdi tekrar baktım da bunun yorumlarında 60hz olduğunu söylüyorlar ürün özelliklerinde 144hz yazıyordu)
Gayet iş görür özelliklere sahip 60 hz olmasını önemsemeyin çünkü bi fiyat aralağında GTX 1650 Tİ ve GTX 1660 dışında kart yok normalde.

Gayet iş görür özelliklere sahip 60 hz olmasını önemsemeyin çünkü bi fiyat aralağında GTX 1650 Tİ ve GTX 1660 dışında kart yok normalde
Gayet iş görür özelliklere sahip 60 hz olmasını önemsemeyin çünkü bi fiyat aralağında GTX 1650 Tİ ve GTX 1660 dışında kart yok normalde.
Bir şey daha sormak istiyorum 144hz monitörüm var bu laptoplar kullandığımda görüntüyü 144hz olarak alabilir miyim? Eğer öyleyse bu benim için en iyi seçenek olur çünkü.

Maalesef arkadaşlar 60 derecede oyun oynamak istiyor laptopta, sonra böyle muhabbetler uzayıp gidiyor. 😄

Kardeşim kişiden kişiye değişir ben belki bundan rahatsız değilim para benim makine benim ne istersem onu yaparım herkesin ihtiyacına göre çok rahatsız ederse alırsın ek soğutucu ya da masaüstü kullanırsın adam zaten laptop alırken ısınacağını biliyor bir siz zekisiniz.

Kardeşim kişiden kişiye değişir ben belki bundan rahatsız değilim para benim makine benim ne istersem onu yaparım herkesin ihtiyacına göre çok rahatsız ederse alırsın ek soğutucu ya da masaüstü kullanırsın adam zaten laptop alırken ısınacağını biliyor bir siz zekisiniz.
Burda ne anlattın, neyin peşindesin anlamadım ama aynı şeyi savunuyoruz. Sakince yazdığımı bir daha oku kovboy.

Yeni konular

Geri
Yukarı