Monster Tulpar serisi alınır mı?

Bütçe
25.000

IbrahimKY

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hem oyun olarak hem iş olarak kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Monster almayı düşünüyorum fakat belli bir kitlenin malzeme kalitesine yaptığı şikayet yüzünden arada kaldım. Sizce Monster Tulpar serisi alınır mı? Verdiğim fiyata değer mi? Kaç yıl götürür? Veya bu fiyata daha iyi bir laptop var mıdır?

Bütçe: 25.000 TL.

Düşündüğüm Laptop

Bu bütçe için gayet iyi bir cihaz. Malzeme kalitesi olarak aman aman bir şey beklemeyin, segmentinin malzeme kalitesi nasılsa bunun da üç aşağı beş yukarı malzeme kalitesi öyle. Kasa iyi soğutuluyor.

@messinicocugu, @452252. Ege hanedar hocamı etiketleyecektim ama isim değiştirmiş sanırım.

@Artoria Pendragon yeni adı bence Tulpar'ın en iyisi.

Arkadaşlar hem oyun olarak hem iş olarak kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Monster almayı düşünüyorum fakat belli bir kitlenin malzeme kalitesine yaptığı şikayet yüzünden arada kaldım. Sizce Monster Tulpar serisi alınır mı? Verdiğim fiyata değer mi? Kaç yıl götürür? Veya bu fiyata daha iyi bir laptop var mıdır?

Bütçe: 25.000 TL.

Düşündüğüm Laptop

Monster'ın kendi sitesinde daha uyguna denk geliyor sepette.

Soğutma ve performans olarak bütçe açısından en mantıklı seçenek, alınır. Şikayetleri Clevo kasalar üzerine 20.4 tongfang kasa kullanıyor.

Peki soğutma tek başına yeter mi? Yoksa ekstra fanlar gerekir mi?

Yeter ama oynarken yükseltirseniz veya soğutucu kullanırsanız daha düşük dereceler görürsünüz, fan almayacaksaniz bile yükselterek kullanın. Normaldede throtthle yapmıyor.

Geri
Yukarı