Monster Tulpar T5 15 gün iade garantisi kargolandığı zaman mı yoksa teslim edildiği zaman mı başlar?

vallanediyem

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir Monster Tulpar T5 almak istiyorum ( Tulpar T5 V21.7 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook ) ancak kargo ile alacağım için (kargo Adana'ya gelecek) şunu sormak istiyorum. Kargo da herhangi bir sıkıntı çıkabilir mi? Eğer bir sıkıntı çıkarsa iade alırlar mı? Monster sitesinde ilk 15 gün içinde koşulsuz iade garantisi yazıyor ama bu 15 gün kargoya verildiği an mı başlıyor yoksa bana ulaştığı an mı? Ve gerçekten koşulsuz iade yaparlar mı bir sorun olması durumunda?

Arkadaşlar ben bir Monster Tulpar T5 almak istiyorum ( Tulpar T5 V21.7 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook ) ancak kargo ile alacağım için (kargo Adana'ya gelecek) şunu sormak istiyorum. Kargo da herhangi bir sıkıntı çıkabilir mi? Eğer bir sıkıntı çıkarsa iade alırlar mı? Monster sitesinde ilk 15 gün içinde koşulsuz iade garantisi yazıyor ama bu 15 gün kargoya verildiği an mı başlıyor yoksa bana ulaştığı an mı? Ve gerçekten koşulsuz iade yaparlar mı bir sorun olması durumunda?

Her türlü yaparlar tongfang cakmasi laptopun hayirli olsun.

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun. v21.7 bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi cihazdır. Koşulsuz iade şartları şurada yazılı. Bunu mutlaka okuyun. Herhangi bir sorunda iade konusunda kafanızda bir soru işareti uyanmasın iade edersiniz. Ayrıca aklınıza gelebilecek her türlü soru için 0850 255 11 11 numarayı arayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı