Monster Tulpar T5 20.2 laptopta Minecraft düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Öncelikle forumda buna benzer konu var bayağı onlara baktım çok fazla yazan var F3 basıp "Intel UHD Graphics mi kullanıyor diye bakın" diyen oyunu açtım baktım bende
Hiç öyle bir durum yok bildiğin harici ekran kartım yazıyor; "GeForce RTX 3060 laptop GPU"

Chunk ayarım 15 ve bu ayarda 35-45 FPS alıyorum.
Chunk ayarını 2 yapıyorum 60-70 FPS alıyorum.

Oyunum orijinal.

Monster Tulpar T5 20.2 bir laptop kullanıyorum.

Bilgisayarınızın sürücülerini yükleyiniz. Eğer sisteminiz Windows 95 ve üzeri ise ayarlar>denetim masası>yeni donanım ekleden bilgisayarınız ile birlikte verilen disket sürücü veya CD-ROM'u kullanarak ekran kartı sürücünüzü güncelleyebilirsiniz.

Öncelikle forumda buna benzer konu var bayağı onlara baktım çok fazla yazan var F3 basıp "Intel UHD Graphics mi kullanıyor diye bakın" diyen oyunu açtım baktım bende.
Hiç öyle bir durum yok bildiğin harici ekran kartım yazıyor; "GeForce RTX 3060 laptop GPU"

Chunk ayarım 15 ve bu ayarda 35-45 FPS alıyorum.
Chunk ayarını 2 yapıyorum 60-70 FPS alıyorum.

Oyunum orijinal.

Monster Tulpar T5 20.2 bir laptop kullanıyorum.

Sıcaklık değerleri nedir?

Bilgisayarınızın sürücülerini yükleyiniz. Eğer sisteminiz Windows 95 ve üzeri ise ayarlar>denetim masası>yeni donanım ekleden bilgisayarınız ile birlikte verilen disket sürücü veya CD-ROM'u kullanarak ekran kartı sürücünüzü güncelleyebilirsiniz.

Driverlar güncel Game Ready driverları da yüklü.
Sıcaklık değerleri nedir?

Biliyorsunuz Monster laptoplar çok ısınıyor ama diğer oyunları sıkıntısız yüksek FPS değerleriyle oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı