Monster Tulpar T5 oyunlarda kasıyor

Deniz123q

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı daha yeni aldım. RTX 3060 ekran kartı var. İki oyun denedim ve ikisi de kastı. Far Cry Primal ve CS:GO. Bazı cızırtılar başlıyor ve FPS bir anda dibe vuruyor. Cızırtı kesildikten sonra düzeliyor. Bu olay sürekli oluyor sorunun ne olduğunu anlamadım. Driver vs. her şey güncel. Dediğim gibi kısa kısa cızırtılar esnasında FPS düşüyor. Cızırtıların olmadığı bir zaman olmadı.

Bilgisayar: Tulpar T5 V20.3 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Ben aynı pc yi aldım yakın zamanda. coil whine turbo modda çok zorlanınca duymak için çok çabalarsam duyuluyor. Cs go pubg ve bf5 denedim cs ve pubg de sorunsuz oynadım takılma falan olmadan ama bf5 de arada takılmalar ve akıcılığı bozan hareketler sezdim notunu aldım. coil whine dahil her şeyi garanti bitmeden arayıp söyleyecem çözülecek veya zararsız şeylerse iade etmeyece ki cihazı çok beğendim. Senin kinin sorunu bence donanımsal olabilir müşteri hizmetlerini ara bağlanıp kontrol etsinler.

Ben aynı pc yi aldım yakın zamanda. coil whine turbo modda çok zorlanınca duymak için çok çabalarsam duyuluyor. Cs go pubg ve bf5 denedim cs ve pubg de sorunsuz oynadım takılma falan olmadan ama bf5 de arada takılmalar ve akıcılığı bozan hareketler sezdim notunu aldım. coil whine dahil her şeyi garanti bitmeden arayıp söyleyecem çözülecek veya zararsız şeylerse iade etmeyece ki cihazı çok beğendim. Senin kinin sorunu bence donanımsal olabilir müşteri hizmetlerini ara bağlanıp kontrol etsinler.
Nasıl oluyorsa fişten çıkarınca fps normale dönüyor. Pil azalınca yeniden takılmalar başlıyor. Fişi yeniden takınca yarım saate yakın fps düzeliyor sonra yeniden takılmalar başlıyor.

Geri
Yukarı