Monster Tulpar T5 v17.1 harici ekran kartını kullanmıyor

Karahan Batin

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler öncelikle yazım hatalarım olursa affola. Sahip olduğum Tulpar T5 v17.1 Gaming laptopum sadece Intel GPU sunu kullanıyor ayarları GTX 1060'a göre ayarlamama rağmen değişmiyor CS:GO'da 40 FPS'i geçemiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Adsz.png

Son düzenleyen: Moderatör:
"3D Ayarlarını Yönet" kısmına gelin sonra "Ekle" butonuna tıklayıp CS:GO oyununu seçin ve seçilen programı ekle butonuna tıklayın.

1587153141981.png

Eğer listede CS:GO yok ise "Göz at" butonuna tıklayıp CS:GO nun dosya konumuna gidip "csgo.exe" dosyasını seçin.

1587153238964.png

Sonra buradan Intel seçili ise NVIDIA seçin. (İşaretlediğim kısımda olması lazım bende yok çünkü sadece harici ekran kartı kullanıyorum.)

1587153292937.png

"3D Ayarlarını Yönet" kısmına gelin sonra "Ekle" butonuna tıklayıp CS:GO oyununu seçin ve seçilen programı ekle butonuna tıklayın.

Eki Görüntüle 538754

Eğer listede CS:GO yok ise "Göz at" butonuna tıklayıp CS:GO nun dosya konumuna gidip "csgo.exe" dosyasını seçin.

Eki Görüntüle 538756

Sonra buradan Intel seçili ise NVIDIA seçin. (İşaretlediğim kısımda olması lazım bende yok çünkü sadece harici ekran kartı kullanıyorum.)

Eki Görüntüle 538758
Öncelikle çok teşekkür ederim ama bunu bütün her şey için geçerli yapma imkanım var mıdır NVIDIA denetim masasında GTX 1060'ı seçsem bile Intel'de kalıyor geçmiyor.
Dikey senkranizasyonu kapat
Dikey senkronizasyon kapalı ve bütün ayarlar düşüktü.

Öncelikle çok teşekkür ederim ama bunu bütün her şey için geçerli yapma imkanım var mıdır NVIDIA denetim masasında GTX 1060'ı seçsem bile Intel'de kalıyor geçmiyor.

Windows 10 ayarlar kısmından da yapılıyor ama nereden onu unuttum şuan bilgisayarı açamam maalesef ama arama kutusuna "Grafik Ayarları" yazarsanız çıkabilir, bilgisayar açtığım zaman daha detaylı anlatırım. :)

Windows 10 ayarlar kısmından da yapılıyor ama nereden onu unuttum şuan bilgisayarı açamam maalesef ama arama kutusuna "Grafik Ayarları" yazarsanız çıkabilir, bilgisayar açtığım zaman daha detaylı anlatırım. :)
Bir de anlattığınız şekilde adım adım yapmama rağmen herhangi bir değişiklik yok 50 FPS alıyorum hala bir çözüm bulamadım.

@Karahan Batin

Bu rehberi dene, uygulama ekleme kısmından "csgo.exe" programını seç sonra yüksek performans seç, yüksek performans NVIDIA kartın oluyor. (Oyunu yeniden başlatmayı unutmayın)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı