Monster Tulpar T5 V20.2 vs ASUS ROG STRIX G15

DarkeDemon

Centipat
Daha fazla  
Ben yakında laptop almayı düşünüyorum. Bütcem yaklaşık 13-14K arası. Benim aklımda 2 tane var; arasında kaldım, hangisini almalıyım veya önerdiğiniz model var mı?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ie=UTF8&camp=247&creative=1211&creativeASIN=B08WCQ8MDV&linkCode=as2&tag=technopattr-21&linkId=17af7b275866b3adfc3156e7879f559c

Son düzenleyen: Moderatör:
Agalar ben yakında laptop almayı düşnüyorum bütcem yaklaşık 13-14k arası benim aklımda 2 tane var arasında kaldım hangisini almalıyım veya önerdiğiniz model varmı ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Asus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem stoğu yok, hem tercihim hala ASUS. Monster kronik sorunlu bir firma.
Hocam iyi laptopları da var kötü laptopları da. 3050 Tİ 2060 gibi bir kart. Yer yer daha düşük FPS veriyor veya daha yüksek veriyor yer yer. Ben Monster tercih ederim bu modelinde sıkıntı yoksa. FPS anlamında kesinlikle Monster daha önde.

Hocam iyi laptopları da var kötü laptopları da. 3050 Ti 2060 gibi bir kart. Yer yer daha düşük FPS veriyor veya daha yüksek veriyor yer yer. Ben Monster tercih ederim bu modelinde sıkıntı yoksa.

Herkesin tercihi farklı olabilir, ben alacak olsam ASUS'u alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı