Monster Tulpar T5 v21.7 vs HP Omen 17-CK0007NT

memtt

Decapat
Arkadaşlar merhaba,

İki laptop arasında kaldım. Sizce hangisi ve neden? Ayrıca Max 30.000'e kadar olan önerilerinize açığım.

Not: Formu inceledim, sadece HP Omen 17 yazmayınız kıyaslama yaparak neden o ürünü tercih etmemi söyleyiniz. Benim gibi anlamayan biri için daha faydalı olacaktır. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,

İki laptop arasında kaldım. Sizce hangisi ve neden? Ayrıca Max 30.000'e kadar olan önerilerinize açığım.

Not: Formu inceledim, sadece HP Omen 17 yazmayınız kıyaslama yaparak neden o ürünü tercih etmemi söyleyiniz. Benim gibi anlamayan biri için daha faydalı olacaktır. Teşekkürler.

Omen 17 iyidir. @messinicocugu

Tabii ki HP Omen, Monster markası almamak için yeterli sebep benim için.

Ben Monster almanınızı öneririm Omen 17 var bende sorunsuz gelirse cihaz elinize çok iyi cihaz ama sorunlu gelirse uğraşır durursunuz servisi çok kötü bence HP'nin Monster o konuda öne çıkıyor ve cihazda 300Hz ekran mevcut. Benim HP cihazım sıkıntılı geldi Hepsiburada'dan almıştım ve şu an uğraşıyorum.

Arkadaşlar merhaba,

30k fiyata monster alma. Monster al diyeni de dinleme. Omen al da demiyorum ancak asus, msi tarzı cihazlara yönelebilirsin. Belki 2-3k daha fazla verirsin ama cihazların kalitesi bi başka oluyor. Omen alıp sorun yaşayan arkadaşlar olduğu için öneremiyorum. Çok azınlık da olsa sorun olunca bir şey diyemiyorsun. Bendeki 3060 hp canavar gibi çalışıyor. Sadece şunu söyleyebilirim üstteki monster öneren arkadaş için. Omen önermeyip monster önermek nasıl bir kafa yapısı onu anlamıyorum. Omen sorunlu diyelim, monster çok sorunsuz bir marka mı? Sadece forumda 10'larca kişi var ısrarla almayın diyen.

Arkadaşlar merhaba,

15 inç küçük bence, HP Omen 17 alin.

30k fiyata monster alma. Monster al diyeni de dinleme. Omen al da demiyorum ancak asus, msi tarzı cihazlara yönelebilirsin. Belki 2-3k daha fazla verirsin ama cihazların kalitesi bi başka oluyor. Omen alıp sorun yaşayan arkadaşlar olduğu için öneremiyorum. Çok azınlık da olsa sorun olunca bir şey diyemiyorsun. Bendeki 3060 hp canavar gibi çalışıyor.
vaktiniz olursa asus msi önerisinde bulunabilir misiniz?

Bir yandan aklım lenovo legion slim 7'de görünüşü çok hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı