Monster Tulpar T5 v4.4.2 DSR Desteği

Mustafa_35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster tulpar t5 v4.4.2 laptobum var. Uzun bir süre araştırdım fakat cihazımın nvidia ayarlarında DSR ayarını bulamadım. Sizce bu sürücü ile mi alakalıdır yoksa cihazım DSR'ı desteklemiyor mudur? (i7 6700 hq, GTX 970m.)

1.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde destekleyen modeller arasında gözüküyor ancak laptoplardaki çoğu modelde henüz geliştirme aşamasında. O yüzden DSR'ı şimdilik unutun.

Mesajı geç gördüm ama ekran kartı konusunda ne sıkıntınız var bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım. Ekran kartını dicrete moda nasıl alıcam ve dsr çarpanlarını sürücüden nasıl açıcam ?

Mesajı geç gördüm ama ekran kartı konusunda ne sıkıntınız var bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım. Ekran kartını dicrete moda nasıl alıcam ve dsr çarpanlarını sürücüden nasıl açıcam ?
Onemli degil kardesim bunu bi yarim saat sonra konussak suan disardayimda telefondan sikinti olur pc den daha rahat gorusuruz
Onemli degil kardesim bunu bi yarim saat sonra konussak suan disardayimda telefondan sikinti olur pc den daha rahat gorusuruz
Kardeşim geldiysen gorursen goruselim.
Kardeşim geldiysen gorursen goruselim.

Son düzenleme:
Nasıl olacağını adım adım yazsanız veya konu açıp oradan da açıklayabilirsiniz. Buradan açacağınız konunun linkini yazmanız yeter.
Arkadaşlar Sorunu çözdüm. Monster'ın kendi uygulaması olan Conrol Center uygulamasında "oyun" kısmına gelindiğinde ayrık kısmı seçiyoruz ve cihaz gtx970m i kullanmaya başlıyor bu şekilde dsr ayarları nvidia denetim masasında görünür hale geliyor.

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    166,7 KB · Görüntüleme: 38
  • 3333.png
    3333.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Nasıl olacağını adım adım yazsanız veya konu açıp oradan da açıklayabilirsiniz. Buradan açacağınız konunun linkini yazmanız yeter.
Arkadaşlar Sorunu çözdüm. Monster'ın kendi uygulaması olan Conrol Center uygulamasında "oyun" kısmına gelindiğinde ayrık kısmı seçiyoruz ve cihaz gtx970m i kullanmaya başlıyor bu şekilde dsr ayarları nvidia denetim masasında görünür hale geliyor.
Kusura bakma kardeş biostan yapiyosun normalde ben bu programi kullanmiyom klavye mi mouse mi birine hata verdiriyor diye ben biostan detayli anlatim diye goruselim dedim ama yontem ayni bana vbiosunu atabilirmisin 970 m in ayrik modda iken gpu z ile alirsan sevinirim 120 k.b lik bi dosya.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı