Monster Tulpar T7 20.4'te klavyeye basınca touchpad çalışmıyor

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monster Tulpar T7 20.4 kullanıyorum. Touchpad, klavyeye basınca bir süreliğine kilitleniyor. Ayarlarda ilgili ayar yok. Touchpad'in sürücüsü olmadığından Regedit'te Synaptics kısmı da yok, Palmcheck'i iptal edemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Tulpar T7 20.4 kullanıyorum. Touchpad, klavyeye basınca bir süreliğine kilitleniyor. Ayarlarda ilgili ayar yok. Touchpad'in sürücüsü olmadığından Regedit'te Synaptics kısmı da yok, Palmcheck'i iptal edemiyorum.
http://www.monstersdriver.com/drivers/tulpar/t5_v4x/Touchpad.rar

Bu sürücü v20.4'de çalışır mı bilmiyorum ancak güncel sürücü için [email protected] adresine mail atın. Size güncel sürücüyü gönderirler.

Hocam selam aynı laptopta bende de touchpad çalışmıyor ama klavye ile bağlantısız, direkt çalışmıyor. Nasıl hallettiniz acaba?

@Avda içinde verilen flash bellekteki tüm sürücüleri kurun. Aslinda alakali olan sürücü chipset sürücüsü ama sizin yine de kurun, ben öyle yaptım.

Geri
Yukarı