Monster Tulpar T7 22.2 laptop kasıyor

Afth67

Femtopat
Daha fazla  
Bende Monster Tulpar T7 22.2 var. Alalı 1 ay oldu. W11 kurulu. Oyun bilgisayarı olmasına rağmen ben sürekli ani FPS düşüşleri ve drop sorunlarıyla karşılaşıyorum. RTX 3060 ekran kartım var. RAM 32 GB. PES 21 ve Bannerlord gibi oyunlar oynuyorum. Bu sorun neden kaynaklanıyor? Olabilir sürücüleri güncelledim. Ama bu kasma sorunundan ve droplardan kurtulamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum çözemedim bir türlü.

Bende Monster Tulpar T7 22.2 var. Alalı 1 ay oldu. W11 kurulu. Oyun bilgisayarı olmasına rağmen ben sürekli ani FPS düşüşleri ve drop sorunlarıyla karşılaşıyorum. RTX 3060 ekran kartım var. RAM 32 GB. PES 21 ve Bannerlord gibi oyunlar oynuyorum. Bu sorun neden kaynaklanıyor? Olabilir sürücüleri güncelledim. Ama bu kasma sorunundan ve droplardan kurtulamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum çözemedim bir türlü.

Isınıyor olabilir kasma esnasında Görev Yöneticisi'nden performans bölümünden ekran görüntüsü atar mısınız?

Hocam ısınmadan ya da basit bir şeyden olduğunu sanmıyorum. Bende sizdeki monster'in çok daha alt versiyonu var, alalı 4 ay oldu, dediğiniz oyunlarda drop yemiyorum hiç.

Evet, ben çok anlamadığım için hiçbir ayarına dokunmadım.

Ekran kartı o kadar iyi olmasına rağmen Full ayarlarda yağ gibi akması gerekiyor aslında

Hocam dediğimi yapar mısınız?

Ayrıca oyun grafikleri ortada

Ekran kartı o kadar iyi olmasına rağmen Full ayarlarda yağ gibi akması gerekiyor aslında

Ayrıca oyun grafikleri ortada
Bu da en yüksek modda

Dosya Ekleri

• IMG_20220808_225238.jpg
    IMG_20220808_225238.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı