Monster Tulpar T7 25.1.1 alınır mı?

aydn4y

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi akşamlar. Forumda yeniyim ve size danışmak istediğim bir konu var. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Tulpar T7 25.1.1 alınır mı? Bu fiyat bandında 17.3 ve alüminyüm kasa ve bu konfigürasyonun aynısı olmasa bile yakını olabilecek bir Gaming laptop öneriniz var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum. Bilgisayarın linki;

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine 25.1 alarak, işletim sistemini kendiniz yüklerseniz daha uyguna gelir fiyatı.
Para bol ise Legion 5 Pro düşünülebilir.
Ssd'nin 1tb olması benim için büyük avantaj. O yüzden bu modülünü beğendim. Söylediğiniz bilgisayarın fiyatı da bütçemi aşıyor maalesef. Max 22k'ya alabilirim hocam.

Ssd'nin 1tb olması benim için büyük avantaj. O yüzden bu modülünü beğendim. Söylediğiniz bilgisayarın fiyatı da bütçemi aşıyor maalesef. Max 22k'ya alabilirim hocam.
Alabiliyorsanız 25.1.1 alabilirsiniz. EU sitesinde de TR sitesindeki gibi işletim sistemi ile satıldığını düşündüm ama yanılmışım hocam.
Sosyal'de bu ürün ile ilgili ufak tefek sorun yaşayanlar olmuştu hocam, haberiniz olsun.

FN tuş kombinasyonunda ve hava tahliye kanalı ile ilgili sorun yaşayan kişiler konu açmıştı ama sonrasında teknik servis ilgilenmiştir muhtemelen.
Nereden bakıyorsunuz ben özellikleri tam bi şekilde açamıyorum da.
Birisinde Crucial P5 öbüründe P2 var.
Çokta fark yok bana kalırsa.
P5 3400/3000 – P2 2400/1800 şeklinde.

Alabiliyorsanız 25.1.1 alabilirsiniz. Eu sitesinde de TR sitesindeki gibi işletim sistemi ile satıldığını düşündüm ama yanılmışım hocam.
Sosyal'de bu ürün ile ilgili ufak tefek sorun yaşayanlar olmuştu hocam, haberiniz olsun.

Evet haklısınız gördüm onları. Gerçekten çok ilginç bir durum. İnsanlar yüksek meblalara bilgisayar alıp böyle şeylerle mağdur olabiliyor. Ben de bundan korkuyorum hocam. Bu kadar para verip saçma şeylerle uğraşmak istemiyorum. Diğer markalarda aynı fiyatlara daha düşük donanımla satıyorlar. Kaç gündür ne alacağıma karar veremedim. Ya şansımı deneyip Monster alacağım ya da boynumu eğip daha kaliteli bir marka alıp daha düşük donanımlı alacağım. 2'sinden biri artık :/

@ZCPS21 @aydn4y
Kusuruma bakmayın ben 25.1 aldığımda daha hızlı bir SSD ile satılıyordu. Artık o kadar fark yokmuş arkadaşın dediği gibi. Crystaldiskmark programında 6300MB okuma hızına kadar çıkıyor.
1642719439385.png

Geri
Yukarı