Monster Tulpar T7 25.1.1 alınır mı?

FN tuş kombinasyonunda ve hava tahliye kanalı ile ilgili sorun yaşayan kişiler konu açmıştı ama sonrasında teknik servis ilgilenmiştir muhtemelen.

Birisinde Crucial P5 öbüründe P2 var.
Çokta fark yok bana kalırsa.
P5 3400/3000 – P2 2400/1800 şeklinde.
O dediğiniz sorunları yaşayan arkadaşların linkini atabilir misiniz hocam merak ettim. Bir de bu okuma yazma olayı tam olarak ne işe yarıyor? Tam bilmiyorum da.
@ZCPS21 @aydn4y
Kusuruma bakmayın ben 25.1 aldığımda daha hızlı bir SSD ile satılıyordu. Artık o kadar fark yokmuş arkadaşın dediği gibi. Crystaldiskmark programında 6300MB okuma hızına kadar çıkıyor.
Eki Görüntüle 1276629
Ne demek hocam nolacak sanki. Canınız sağolsun. Bilgisayarınızdan memnun musunuz?

Dostum bütçen 22 23 arası ise bunu alma bunun yerine tulpar T7 V22.2 al QHD ve çözünürlük daha iyi yine rtx3060 ssd 500 , ssd yi kafana çok takma o yükseltilir önemli olan eklenemeyecek parçalar onları yüksekte tutmaya çalış

Dostum bütçen 22 23 arası ise bunu alma bunun yerine tulpar T7 V22.2 al QHD ve çözünürlük daha iyi yine rtx3060 ssd 500 , ssd yi kafana çok takma o yükseltilir önemli olan eklenemeyecek parçalar onları yüksekte tutmaya çalış
Tamamdır hocam değerlendireceğim bunu teşekkürler.
Bu avrupa sitesinden türkiyeye sipariş verebiliyormuyuz çünkü türkiye sitesinde bu model stokta kalmadı
Valla Türkiye'yi bilmiyorum ama KKTC'de EU sitesinden getirtiliyormuş ben de o yüzden bakıyorum hocam

Ne demek hocam nolacak sanki. Canınız sağolsun. Bilgisayarınızdan memnun musunuz?
Ekrandaki 2 ölü piksel hariç memnunum. Teknik servisin elinde yokmuş olduğunda bana eposta atacaklarmış. Onun haricinde bir sıkıntısı yok cihazın. Soğutması,performansı olsun bir kusurunu göremedim. Klavyesi müthiş, oyun modları da var klavyenin.

Geri
Yukarı