Monster Tulpar T7 25.1 alınır mı?

• Konuyu başlatan m3c
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B

m3c

Hectopat
16.000₺ fiyatına buldum cihazı. RTX 3060 Max-P, 11800H ve MSI kasası için bu fiyat çok iyi değil mi? Bu fiyata daha iyi bir cihaz var mı?

Doları göz önüne alınca fiyatı gayet uygun ama Monster markasının toplama bilgisayar yaptığını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Cihazları siz sipariş verdikten sonra topluyorlar ve bu da şans eseri olarak bir takım problemleri beraberinde getiriyor.

Doları göz önüne alınca fiyatı gayet uygun ama Monster markasının toplama bilgisayar yaptığını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Cihazları siz sipariş verdikten sonra topluyorlar ve bu da şans eseri olarak bir takım problemleri beraberinde getiriyor.
Ne gibi problemler?

Ne gibi problemler?

En basitinden ekranda ışık süzmesi diyebilirim. Tabi çalışan elemanın işini ne kadar iyi yaptığı çok önemli. Bu sorduğunuz modelin kasası MSI kasa olduğunu söylediniz. Bir süre Monster teknik servisi ile içli dışlı olduğum için gelen şikayetlerin içinde ısıyı dışarı atan ızgaraların eriyip kırıldığını bile gördüm. O yüzden problem olacağını sanmıyorum. Teknoloji çok şans işi ne yazık ki.

Cihazı Hepsiburada'dan 16.000₺ fiyatına Perşembe akşamı sipariş verdim, ne zaman elime geçer bir fikriniz var mı? Acil ihtiyacım var da.

Yeni konular

Geri
Yukarı