Monster Tulpar T7 v16.1.1 Kaç yıl idare eder?

Vissia

Decapat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu sene üniversiteye gideceğim, hem oyun hem de bölümüm için bir gaming laptop almak istiyorum aklımda da Tulpar T7 V16.1.1 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu laptop var. Tahminen de olsa bu laptop beni 4-5 sene idare edebilir mi? (Özellikle oyunlar açısından) Bütçem 10.000 TL'nin biraz altı, biraz üstü. Mnerilerinize açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen sana bağlı aslında. Ama sana tavsiyem, 17.3" büyüklüğünden uzak dur. Daha taşınabilir ve ufak bir alet al.

Ben oyunda grafik hastası değilim diyorsan 4-5 yıl çok rahat kullanırsın.

İdareden kasıt pil ömrüyse etmez, kullanılabilirlik ise eder. Minimum sistem gereksinimlerinde GTX1060 ve 8.Nesil i7 gösterilen oyunun çıkmasına bence daha var. Ders açısından küçük ekran tercih edebilirsin fakat oyun oynayacaksan zaten 1080P 60Hz ekranı var 17"den aşağısı tatmin etmez.

Daha 2 gün önce aşağıdaki laptopu sipariş ettim. Özelleştirme bölümünden HDD ve 2x8 Ram yükseltmelerini yaptım. Senin seçtiğinde 120hz ekran özelliği yok, buna dikkat ettin mi bilmiyorum ancak bu benim için önemli bir detaydı. Söylediğim laptopu alırsan FreeDos olarak gelecek ancak internetten 10-20 liraya key satın alarak orijinal Windows'u kullanabilirsin, 500 lira da cebine kalmış olur. Monster indirimleri bugün son buluyor, kaçırma derim.
Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar

Bütçeyi biraz daha artırma imkanınız varsa bu seviyede GP63 öneririm. Soğutma performansı ve malzeme kalitesi olarak çok iyidir.

MSI GP63 Leopard 8RE-235XTR Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı