Monster Tulpar T7 V19.5 nasıl?

Ponex

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir oyun bilgisayarı bakmaktayım. Bir sürü marka ve model arasından Monster markasını tercih etmek istedim. Parasının hakkını veren ve beni uzun yıllar götürmesini istiyorum. Bu bağlamda bu ürünü buldum. Ayrıca ömür boyu ücretsiz bakım sağlamaları da ilgimi çekti açıkçası. Amacım da günümüz oyunlarını tatmin edici ayarlarda oynabilmek.

Sizce bu ürün işimi görür mü donanım açısından?
Monster kullanan varsa kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir mi?
Ayrıca başka marka ve model önerisi olan varsa yazabilir mi? (Bütçe 15 bin TL)

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki en çok okuduğum sorunlardan biri de fan sesi ve aşırı ısınma olayı. Sizde de oluyor mu bu durumlar?
Her Laptop'ta ısınma olur. Mobile çipler bunlara dayanıklı tasarlanmış zaten, sıkıntı yaşamazsınız. Fan sesi dediğiniz gibi fazla. Altına laptop soğutucusu koyarsanız daha iyi olur oyun oynarken.

Her Laptop'ta ısınma olur. Mobile çipler bunlara dayanıklı tasarlanmış zaten, sıkıntı yaşamazsınız. Fan sesi dediğiniz gibi fazla. Altına laptop soğutucusu koyarsanız daha iyi olur oyun oynarken.
Teşekkür ederim cevabınız için. Ek olarak paylaştığım ürün nasıl sizce?

Laptop bakmanda özel bir sebebi var mıdır bilemem fakat bu bütçeye günümüz oyunlarını 2K Ultra'da oynayacak çok iyi bir masaüstü toplayabilirsin.
Laptop içinse performansı yüksek olur ama ısındıktan sonra ki tepkisi nasıldır bilemem uzun kullanımlarda ne tepki verir bilemem.

Laptop bakmanda özel bir sebebi var mıdır bilemem fakat bu bütçeye günümüz oyunlarını 2K Ultra'da oynayacak çok iyi bir masaüstü toplayabilirsin.
Laptop içinse performansı yüksek olur ama ısındıktan sonra ki tepkisi nasıldır bilemem uzun kullanımlarda ne tepki verir bilemem.
Aslında özel bir sebebi yok aslında fazla seyahet eden ya da PC'yi taşımamı gerektiren bir durum da yok. Ama laptopları daha kullanışlı ve ergonomik bulduğum için bakıyorum. Yoksa bu fiyata haklısınız daha performanslı bir kasa toplanabilir.
Attığınız ürün fiyatına göre gayet iyi. Ben Laptop baksaydım kesin bunu alırdım hatta. Bir eksi yanını göremedim tüm parçalar gayet güzel. 7-8K'ya 1660 Ti'lı 8GB RAM'li laptop bakmamanız iyi olmuş.
İlk başlarda 1660 Ti bakmıştım ama ekranları 144Hz idi. Ekrandan faydalanamayacağım için RTX2070'lere baktım. Görüşleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Peki en çok okuduğum sorunlardan biri de fan sesi ve aşırı ısınma olayı. Sizde de oluyor mu bu durumlar?

Fan gürültüsü sorunu ile karşılaşmadım bence gayet stabil ve sessiz çalışıyor, tabii kullandığım model için konuşuyorum, ayrıca eğer fan sesi rahatsız ederse monster kontrol uygulamasından hızını ayarlayabilirsin. Isınma sorunu da yaşamassın eğer yılda bir servise gönderip macun değişimi ve temizliğini yaptırırsan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı