Monster Tulpar T7 V19.7 vs. T7 V22.1

Bütçe
14000

sfrk16

Picopat
Daha fazla  

19.7'nin malzeme kalitesi öne çıkan özelliği ve bu çok önemli bir konu özellikle laptopunuz Monster marka ise çünkü bazı kasalar kronik arızalı.

Ancak kasanın güzelliği ve kalitesi dışında hemen her konuda 22.1 daha üstün gibi dolayısıyla 1K civarı pahalı.

Sizler hangisini, hangi sebeplerden tercih ederdiniz?

V 19.7 alın ancak bu daha iyi.

@tristessehivernale neden güldünüz kasası kaliteli sayılı Monster'lardan şu rehbere bakın.

Gf serisini önermiyorum, kötü kasa kaltesi, kötü soğutma, kötü ekran kalitesi.
Daha önce de fikrinizi belirtmissiniz hocam bu fiyat bareminde içinde 3060 bulunduran Monster'la MSI var galiba başka varsada ben göremedim . Tabii Monster'da tercih edilebilir.

Dosya Ekleri

• 1614168573012.png
    1614168573012.png
    36,5 KB · Görüntüleme: 65
Daha önce de fikrinizi belirtmissiniz hocam bu fiyat bareminde içinde 3060 bulunduran Monster'la MSI var galiba başka varsada ben göremedim . Tabii Monster'da tercih edilebilir.
Şuanlık ikisi var ancak daha iyi modeller gelecek diye umut ediyorum. Asus'un yeni TUF serisi güzel duruyor. Yeni Legion modelleri gelecek ayrıca.

Şu anlık ikisi var ancak daha iyi modeller gelecek diye umut ediyorum. ASUS'un yeni TUF serisi güzel duruyor. Yeni Legion modelleri gelecek ayrıca.

Evet hocam umarım bir an önce gelir.19.7 modline karşılık GameGaraj'ın fenix modeli sizce nasıl
Genel olarak okuduğum ve izlediğim videolar sonucunda olumlu bir etki yarattı.

Evet hocam umarım bir an önce gelir.19.7 modline karşılık GameGaraj'ın fenix modeli sizce nasıl
Genel olarak okuduğum ve izlediğim videolar sonucunda olumlu bir etki yarattı.
Bu bütçede bence iyi değil, alınabilir ancak benim tercihim 19.7'den olurdu. Hem ekranı daha büyük, hem de işlemcisi daha iyi. Ve en önemlisi, klavyesi RGB değil(!)

Geri
Yukarı