Monster TULPAR T7 V2.6 Laptop İncelemesi | GameRock

Bu sefer daha kaliteli bir inceleme ile karşınızdayım. Aşağıdan incelememin videosunu izleyebilirsiniz. Her türlü eleştiriye açığım.
Teşekkür ederim, iyi günler dilerim...
@Akif @SypeR @BilgisayarKurdu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sefer daha kaliteli bir inceleme ile karşınızdayım. Aşağıdan incelememin videosunu izleyebilirsiniz. Her türlü eleştiriye açığım.
Teşekkür ederim, iyi günler dilerim...
@Akif @SypeR @BilgisayarKurdu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelediğiniz ürünleri nereden edindiğinizi öğrenebilir miyim? Hiç aboneniz yokken bile firmalar size deneme ürünü gönderiyorlar mıydı?

Daha kalınını yapamamıslar mı? Ne kadar ince.

Edit: Cihaz özellik bakımından gerçekten çok iyi, her özelliğini tanıttığınızda içimden "waov" dedim. Ek fan, mat ve büyük ekran, ekran kapama gibi özellikleri çok güzel fakat bir dizüstüye göre çok çok kalın. Normal bir dizüstünden 4 kat kadar kalın bir cihaz.

Anlatım olarak güzel ve biraz yavas anlatım olmus.

Son düzenleyen: Moderatör:
@B0BiaSS Şuan için ürün yollamadan ziyada, flama ve çeşitli küçük hediyelerle destek oluyorlar. Monster'ı kendi yerinde inceledik.
Onun haricinde Asus, Nvidia, Phoenix ve CONN Computer ile görüşmelerimiz var. Yakında incelemelerimiz daha da artacak. Fakat şuan kamera sıkıntısı yaşıyoruz. Bu durumu en kısa süre düzeltip çeşitli videolar gelecek. Yarında Asus Zenfone 2 Lansmanı ve telefon ile ilgili bir video gelecek.
@DoarBs Teşekkür ederiz, aynen öyle çok kalın fakat gülü seven dikenine katlanır. :) Ağırlığı da bambaşka bir konu. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı