Monster Tulpar T7 v20.2 prize takılıyken şarj azalması

Merhaba bugünlük kullanımımda sadece mouse kullandım 95'in altını görmedi yenilenip durdu sebebinin USB'ye takılı Dualshock 4'ten dolayı olduğunu düşünüyorum.

Joystick çekse çekse tam yükse bile olsa 5 watt çeker. 180 watt adaptörü %100 mü kullanıyor da pile geçmiş anlamadım. İlginç bir durum gerçekten. Takip edin durumu.

Joystick çekse çekse tam yükse bile olsa 5 watt çeker. 180 watt adaptörü %100 mü kullanıyor da pile geçmiş anlamadım. İlginç bir durum gerçekten. Takip edin durumu.
Haklısınız bana da saçma gelmişti ama bugün pilde hiç sıkıntı yaşamadım kol kullanmadım. Dün 20'lere kadar düşmesini hiç anlamadım.

Evet kabloluydu hiç sıkıntı çıkmadı.Önceki gün kol pcye gün boyu Supercharge usb kablo ile bağlıydı umarım sebebi bundan dolayıdır şuan çok şükür bir sorun yok.

Hocam merhaba, aynı sorunu yaşadım bugün aynı laptop var bende de. Ancak ben gamepad vs. kullanmıyorum, sadece kablolu mouse USB-Type C'den bağlı makinaya. Monster'ı arayıp sordunuz mu bilgi paylaşabilir misiniz ? Ona göre arayacağım veya laptopu götüreceğim çünkü. Alalı 1 ay olmadı.

Hocam merhaba, aynı sorunu yaşadım bugün aynı laptop var bende de. Ancak ben Gamepad vs. kullanmıyorum, sadece kablolu mouse USB-Type-C'den bağlı makineya. Monster'ı arayıp sordunuz mu bilgi paylaşabilir misiniz? Ona göre arayacağım veya laptopu götüreceğim çünkü. Alalı 1 ay olmadı.

Bunu dener misin?

Geri
Yukarı