Monster Tulpar T7 v20.3 alınır mı?

Hayır, alınmaz. Tulpar isimli Abra'dır kalitesizdir.

Soğutması gayet iyi, gerçekten kötü olan yönlerini söyleyin, kafanızdan uydurduğunuz problemleri değil.
Tulpar serisi kullanan arkadaşım var, soğutması yeterli değil. Ölü piksel sorunu, ekran sorunu her türlü bir şey çıkar. İyi pazarlamayla bilgisayar satıyorlar sadece. Çoğu laptopu kullandım ve araştırdım. Monsteri çok uzun süreçte kullanıp memnun olan sayısı gerçekten az.

Tulpar serisi kullanan arkadaşım var, soğutması yeterli değil. Ölü piksel sorunu, ekran sorunu her türlü bir şey çıkar. İyi pazarlamayla bilgisayar satıyorlar sadece. Çoğu laptopu kullandım ve araştırdım. Monsteri çok uzun süreçte kullanıp memnun olan sayısı gerçekten az.
Konuyu çarpıtıyorsun şuan da, ben sana dedim ki "Soğutması gayet iyi, gerçekten kötü olan yönlerini söyleyin, kafanızdan uydurduğunuz problemleri değil." Ancak siz şimdi Tulpar serisini kullanan arkadaşınızdan bahsediyorsunuz. Çoğu laptopu kullanıp araştırdığınızı söylüyorsunuz, ancak modele göre değil markaya göre değerlendiriyorsunuz. Montser'ı uzun süreçte kullanıp memnun olan çok fazla kişi var ayrıca.

Konuyu çarpıtıyorsun şuanda, ben sana dedim ki "Soğutması gayet iyi, gerçekten kötü olan yönlerini söyleyin, kafanızdan uydurduğunuz problemleri değil." Ancak siz şimdi Tulpar serisini kullanan arkadaşınızdan bahsediyorsunuz. Çoğu laptopu kullanıp araştırdığınızı söylüyorsunuz, ancak modele göre değil markaya göre değerlendiriyorsunuz. Montser'ı uzun süreçte kullanıp memnun olan çok fazla kişi var ayrıca.
Benim size arkadaşımdan örnek vermem bilgisayarı denemiş olmam ve soğutmasını beğenmemiş olmamız. Kasa kalitesi - siz de yukarıda eklediniz- bir sorun, size göre olmayan fakat bana göre olan yetersiz soğutma, ve ekrandaki ölü piksel sorunları var. Bu yüzden ben monster tercih etmekten çekiniyorum. Tulpar serisi yerine bütçe verilirse, daha güzel şeyler bulunabilir diyorum. Kendi kafamdan attığım sorunlar değil. Ve yukarıda söylediğim gibi araştırdım. Çok iyi bir fiyat olmadıkça monster alma taraftarı değilim fakat şunu da ekleyeceğim, teknik servis tarafında gayet iyi.

Geri
Yukarı