Monster Tulpar T7 v20.3 mağduriyeti

Kardeşim senin dediğin gibide olsa dedimiz gibi 3060 olup böyle sorun yaşamayanlarda var dediğin gibi olsa 3060 o zaman yüzde 50 kullanımla 300 FPS versin o zaman.

Son kez açıklıyorum. 3060 gibi bir kart Valorant gibi bir oyunda zorlanmayacağı için FPS değeri düşük olur. 2060 daha fazla zorlanacağı için daha fazla kullanılır ve FPS değeri daha yüksek olur. Burada ekran kartının 3060 veya 2060 olması durum değildir. Burada kullanım önemlidir. Valorant'ı ele almak yanlış. GPU'ya yük bindiren bir oyun oynarsan sorun olmadığını görürsün.

Tüm Tulpar'lara yavaş yavaş geliyor hocam. V21.4 kasada dediğiniz gibi sorun yaratıyor ancak ona da gelecek eninde sonunda. Halihazırda şu an güncel BIOS ile dGpu kullanan insanlar var.
v21.4 ü bilmiyorumda bana dedikleri şu zaten en güncel bios var sizde dgpu özelliği kaldırıldı deniliyor vede servisdeki elemanların hiçbirşey bildiği yok bu forumdakiler daha çok bilgiye sahip hani deselerki bu ürünlerde bu sorun var bekleyin güncellemelerle çözülcek deseler anlarımda sorun yok diyorlar

Son kez açıklıyorum. 3060 gibi bir kart Valorant gibi bir oyunda zorlanmayacağı için FPS değeri düşük olur. 2060 daha fazla zorlanacağı için daha fazla kullanılır ve FPS değeri daha yüksek olur. Burada ekran kartının 3060 veya 2060 olması durum değildir. Burada kullanım önemlidir. Valorant'ı ele almak yanlış. GPU'ya yük bindiren bir oyun oynarsan sorun olmadığını görürsün.
kardeşim bende sana son kez diyorum ki rtx 3060 aynı bu laptopdan olan arkadaşlar 350 400 fps alıyor onlarda neden zorlanma mevzusu olmuyor onlarınkide 3060 vede tamam sadece valoyu ele almayalım apex legend de yine ful ayarlarda 2060 lı laptop 150 fps alırken ben 80 90 100 arası alıyorum
MUX MUX MUX. Sorun MUX. RDR2 gibi bir oyunda deneyin 3060'ın gücünü görürsünüz.
bende biliyorum ondan oldunuda gelicekmi mux düzelcekmi vede kafamı zaten karıştıran durum mux olmadan da aynı oyunlarda aynı laptobun sorunsuz olması bu cihazlar yeni değil aynı işlemci bayadır piyasada aynı kasa sadece 3060 yeni acaba üretimde seri üretimde kronik sorunlu olan olmuşmudur

@RAMAZANBALCI61 MUX gelen 20.3 ürünleri var, BIOS güncellemesi istemeniz lazım. Kronik bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Tekrar diyorum ki, RDR2 gibi bir oyunda deneyin.
istedim bios güncellemesi yollamadılar
ki öyle bi durum olsa neden kendileri yapmasın cuma günü götürdüm servise bişe yok dedi yolladı

istedim bios güncellemesi yollamadılar
ki öyle bi durum olsa neden kendileri yapmasın cuma günü götürdüm servise bişe yok dedi yolladı
Komik kısmı o, uğraştırıyorlar. Üç kere servise veren gördüm BIOS güncellesinler diye. Eninde sonunda yaptılar ve sorunsuz kullanıyor. Biraz diş gösterin yoksa umurlarında olmuyor. Muhtemelen bunun sebebi teknik serviste laptopu eline alan arkadaşın sadece kasa sökmek ve fan temizlemekten haberdar olması.

çoğu kişi keşke forumlara bakıp almasaydı bu sorun var demişlerde benim anlamadığım tamam rtx 30 serisi oturmamış kart daa bazı arkadaşlarda sorun yok onlar tam performans alabiliyor bende o yüzden aldım zaten onlarda almasa tamam dicem alınmaz çok enteresan bi durum bu arada iademi etsem daha 4 günlük laptop jelatinlerini dahi çıkarmadım böyle sorunlar olcanı bildimden yada beklesemmi güncellemelerle acaba düzelirmi düzeleceğini bilsem off offf
Hayır abi bana birtane tam performans alıyorum diyen 20.3 kullanıcısı göster yalan bu bende bu cihazı senin gibi aldım yok aga yok %40 %50 gpu cpu kullanımları, bende dgpu seceneğide vardı biosta ama hiç o şekilde kullanmadım o da ilerde hata veriyor mus son zamanlarda düzeldi dendi bilmiyorum, valla güncelleme ile oturur ama beklersin biraz ben ısınma ve ses yüzünden tekrar iade ettim youtube da arda güneş var izle o videoları karsılastır bi onun ki gibiyse sorun yoktur ama aksi ise iade edersin

Yeni konular

Geri
Yukarı