Monster Tulpar T7 v20.3 ücretsiz bakım hizmeti sonrası

Picasso ZZ

Hectopat
Herkese iyi sosyaller. Cihazımı bugün kadıköy teknik servisinde ücretsiz bakım için bıraktım ve 3 saat sonra işlemleri bitirdiklerini, cihazımı teslim alabileceğimi söylediler. Ardından çok işe yarayacağını düşünmemiştim ücretsiz bakımın eve yeni geldim ve FurMark testi yaptım sonuç beni inanılmaz şaşırttı :D Monster kontrol merkezi programından her şey varsayılana çekildi ve teste soktum. Sonuç aşağıda :D cihaz masaüstünde değil dizüstünde hiçbir şekilde soğutucu vs yok altında sıcaklık değerlerim aşağıdaki gibi :) açıkçası ben çok memnun kaldım yani Monster almadan önce aklımda bayağı soru işareti vardı ama kesinlikle şu anda çok memnunum bakalım. Sonuç olarak teknoloji biraz şans işi ama umarım şanssızlığa uğramam...

furmark - gamemode test 720p .png

Merhaba bende Tulpar T7 v20.4 modelini kullanıyorum yeni aldım rica etsem performans modundayken Control Center da kullandığınız ayarların fotograflarını atabilir misiniz?
Çünkü genellikle Dying Light, GTA 5 gibi oyunlarda ekran kartım 83-84 dereceleri görüyor ve bu durum beni oldukça rahatsız ediyor. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba bende Tulpar T7 v20.4 modelini kullanıyorum yeni aldım rica etsem performans modundayken Control Center da kullandığınız ayarların fotograflarını atabilir misiniz?
Çünkü genellikle Dying Light, GTA 5 gibi oyunlarda ekran kartım 83-84 dereceleri görüyor ve bu durum beni oldukça rahatsız ediyor. Şimdiden teşekkürler.
Tamamen ellenmemiş bir şekilde

Geri
Yukarı