Monster Tulpar T7 v20.4 17.3 için soğutucu önerisi

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
Hava sirkülasyonunu çok iyi sağlayacak ve 5-10 derece arası bir sıcaklık değişimi sağlayacak 17.3 bir laptop soğutucu arıyorum aynı şekile stand görevide gören çünkü AAA oyunlarda GPU sıcaklığı 85 derecelerde oynuyorum bunu 75 80 arasına düşürmek istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Hocam 84 derece GPU 78 derece CPU masada oynuyorum hava çıkışı olmuyor. Bu soğutucuyu alırsam hem stand görevi görüp hem de soğutucu görevi görüp 5-10 derece arası soğutur mu GPU'yu ve CPU'yu.

Adsız31.jpg

Hocam 84 derece GPU 78 derece CPU masada oynuyorum hava çıkışı olmuyor. Bu soğutucuyu alırsam hem stand görevi görüp hem de soğutucu görevi görüp 5-10 derece arası soğutur mu GPU'yu ve CPU'yu.

Eki Görüntüle 1529406

Güzel bir soğutucudur hocam dediğiniz gibi düşürebilir sıcaklıkları.

Tulpar T7 v20.4'lerin alt ızgaralarını biliyor musunuz hocam ona göre mi öneriyorsunuz?

Bu modelde hocam forumda bir arkadaş Monster'ın dandik Clevo modellerinden birinde kullanmıştı ondan bile bayağı soğutmuştu bilgisayar o yüzden dediğin gibi sıcaklıkları azaltacağını düşünüyorum soğumazsa diye tereddüt ediyorsan Amazon'dan al soğumazsa kolayca iade edersin.

Bu modelde hocam forumda bir arkadaş Monster'ın dandik Clevo modellerinden birinde kullanmıştı ondan bile bayağı soğutmuştu bilgisayar o yüzden dediğin gibi sıcaklıkları azaltacağını düşünüyorum soğumazsa diye tereddüt ediyorsan Amazon'dan al soğumazsa kolayca iade edersin.

Benim laptopta sağdan sola doğru boydan boya ızgara var oradan çıkıyor sıcaklıklar bu sizin attığınız soğutucu tam ortada yuvarlak bir tane. O en sağdan ve soldan çıkan hava ızgaralarına gitmez diye düşünmüştüm.

Benim laptopta sağdan sola doğru boydan boya ızgara var oradan çıkıyor sıcaklıklar bu sizin attığınız soğutucu tam ortada yuvarlak bir tane. O en sağdan ve soldan çıkan hava ızgaralarına gitmez diye düşünmüştüm.

Büyük olduğu için hocam sorun yaratmaz diye düşünüyorum.

O benim sanırım :D Bende 20 derece fark oluyor, sizde o kadar olur mu bilmiyorum ama en az 10 derece fark eder diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1529406

Hocam hava girişimi yoksa hava çıkışımı olmuyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı